Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi

İstanbul / Kartal

Telefon:(0216) 586 33 33
Fax:(0216) 389 31 71
Adres:İstasyon Caddesi Doğan Sokak No: 13
Website:www.yavuzselimhastanesi.gov.tr

Harita

Hastanemizin yanında bulunan ve poliklinik olarak hizmet veren binalardan ilki 1966 yılında Dispanser olarak hizmete girmiştir. Daha sonra yanına ilave bir bina inşa edilerek 30 yataklı hastaneye çevrilmiştir. Kısa bir süre sonra hastane tekrar dispansere çevrilmiş ve ilave olarak 4 katlı bir bina daha inşa edilmiştir. Böylece 2142 metrekare alan üzerinde üç bina dispanser hizmeti vermeye başlamıştır.

1966 yılında başlayan koşumuza her geçen yıl daha güçlü ve daha hızlı devam etmekteyiz. Kartal Yavuz Selim Hastanesi sürekli değişim ve gelişimin en güzel örneğidir. Hastanemiz bulunduğu bölge içerisinde, Toplam Kalite çerçevesinde, bünyesinde pek çok ilkler yapmış olup, modern teknoloji eşliğinde tıp alanında son tıbbi gelişmeleri takip ederek hastalarına kaliteli bir hizmet sunmanın çabası içerisindedir.

Hastanemiz, Nisan 2008 tarihinde ISO 9001 – 2008 Kalite Belgesini almıştır. Sağlık Bakanlığı’nın oluşturmuş olduğu Hizmet Kalite Standartları ve Toplam Kalite Yönetimi eşliğinde kendini sorgulayan, son değişim ve gelişmeleri takip ederek hastanemizde uygulamaya koyan, hep daha iyisi olmaya ve yapmaya çalışan, temel değerlerimizden ödün vermeden mükemmelliği yakalamaya çalışmaktayız. Her yıl umutları yeşertmek, hedefleri dinç tutmak için önümüze daha büyük hedefler koymaktayız.

Hasta ve çalışanlarımıza verdiğimiz hizmetleri bir adım daha ileriye götürmek için yüreğimizi sevgiyle, dinamik yapımızı ise heyecan, güç ve bilgiyle doldurduk. Hep en iyisi hep daha iyisi felsefesi ile üst yönetimimizin ve alandaki çalışma arkadaşlarımızın sonsuz destekleriyle yeni başarılara ve güzelliklere imza atacağımıza inanıyoruz.

Diğer Kartal Hastaneleri