Mevlana Hastanesi

Konya / Meram

Telefon:(0332) 322 94 10
Fax:(0332) 322 94 19
Adres:Gemalmaz Mahallesi Dökümcü Sokak No: 7
Website:www.vakifhastanesi.com

Harita

Yıllardır tanıdığınız, bildiğiniz, sevdiğiniz ve güvendiğiniz Mevlana Hastanesi’nde (Vakıf Hastanesi) yeni bir heyecanla, bazı yeni uygulamalarla sizlere daha da kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Sağlık hizmetini en son teknolojiyi kullanarak en kaliteli şekilde ve ibadet duygusu içinde güzel ülkemizin güzel insanlarına sunmak en büyük hedefimizdir. Bu hedefimize ulaşmak için halen Gemalmaz Mah. Dökümcü Sokak No: 7 Meram / Konya’da faaliyet gösteren hastane binamızda 250’e yakın doktor, diğer sağlık ve idari personelle kaliteli ve memnun edici bir hizmeti, çağdaş görünümlü fiziki alanlarda en modern teknolojiyi kullanarak güler yüzlü ve özverili bir tarzda sunmaya çalışıyoruz.

Mevlana Hastanesi olarak verdiğimiz hizmetin getirilerini, tekrar bu sektöre döndürerek, zincirin halkalarına daha yeni, daha gelişmiş yatırımları ilave etmeyi planlıyoruz. Modern kardiyoloji ve kalp cerrahisi merkezi, laboratuvarları, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneleri ve yataklı tedavi üniteleri, diyaliz, acil servis, ambulans ve eczane hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde “Sağlık sorun olmaktan çıktı” diyerek sağlığınızın size vereceği mutluluğa katkıda bulunmaktan gurur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Misyonumuz

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen sağlık hizmetini ibadet duygusu içinde ve makul ücretlerle sunmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, ileri teknoloji ile donatılmış tanı ve tedavi metotlarını kullanarak insanlığa yararlı olmak ve devletimizin sağlık alanındaki yükünü azaltmaktır.

Vizyonumuz

  • Mesleki bilgi ve becerileri iyi, pozitif tutum ve davranışa sahip sağlık personeli ile gönülden sağlık hizmeti sunmak,
  • Çağdaş ve konforlu mekanlar sağlayarak kuruluşlarımızı tercih edenleri rahat ettirmek,
  • Teşhis ve tedavide bölge insanının ihtiyaç duyduğu en son teknoloji ile hastanelerimiz donatmak,
  • Tam kapsamlı, uluslararası standartlarda sağlık hizmetini uygun fiyatlarla insanlara ulaştırmak,
  • ISO kalite standartlarından ödün vermeden JCI gibi uluslararası akreditasyon kuruluşlarına üye olmak,
  • Hem hasta, hem de çalışan memnuniyetini artırmak,
  • Bilimsel aktivitelerle yöre halkında koruyucu tedbirler başta olmak üzere sağlık bilincini oluşturmak,
  • Sağlık alanındaki başarılı öğrencileri ve araştırmaları desteklemek.

Diğer Meram Hastaneleri