Tepebaşı J. Vatan Hastanesi

İstanbul / Beyoğlu

Telefon:(0212) 293 21 50
Fax:(0212) 293 93 19
Adres:Kuloğlu Mah. İstiklal Cad. No:119
Website:www.uhg.com.tr

Harita

Universal Hospitals Group ve buna bağlı kuruluşlarımızda toplam 8 bin çalışanımız bulunmaktadır. Yeni yatırımlarımızla bu sayı 14 bine yaklaşacaktır. Bugün itibarıyla grubumuzda çalışan hekim sayımız 1200'dür. Universal Hospitals Group günümüzde Türkiye çapında 80'in üzerinde hastane-sağlık kuruluşu ve yaklaşık 7.500 çalışanı bulunan dünyanın sayılı sağlık zincirlerinden birisidir. 
 

Ağrı, Van, Elazığ, Diyarbakır, Mardin, Batman, Urfa, Hatay, Antakya, Kuşadası, Yozgat, Sivas, İzmir, İstanbul, Denizli ve 5 tane de Adana'da olmak üzere toplam 20 hastane yatırımına başladık. Hastanelerimiz öncü yaklaşımımız ve sorumluluk anlayışımızla tüm teknik altyapıya sahip ve büyük şehirlerimizde verilen sağlık hizmet kalitesi ile aynı olacaktır. Çünkü biz gerek alt yapımız, gerek verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve gerekse sağlık hizmetlerinin kalitesini yükseltmeye yönelik çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz sağlam yerimizi korumaya ve öncü olmayı ilke edindik.

Hizmet alanımız insan ve insan sağlığı. Sağlıkta birinci öncelik hastanın sağlığını korumak ve hastanın yaşam kalitesini yükseltmek olmalıdır.  Bu bilinç ve ayrıcalıkla etik yaklaşımımız, öncü rolümüz, akademik çalışmalarımız, çağdaş alt yapımız, son teknolojiyi kullanan yeni uygulamalarımız ve deneyimli sağlık çalışanlarımızla kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

 
 

Diğer Beyoğlu Hastaneleri