Tam-Med Özel Hastane

Gaziantep / Şahinbey

Telefon:(0342) 252 52 52
Fax:(0342) 252 50 00
Adres:İnönü Caddesi No.156
Website:www.tam-med.com.tr

Harita

1994 Yılında Gaziantep’te bir ilki gerçekleştiren Kavaklık Polikliniği ortaklarının girişimiyle TAM-MED Özel Hastane kurulmuştur. 1994 Mayıs ayında 14 yatak, 1 ameliyathane ve 2 doğumhane kapasitesiyle Gaziantep halkının hizmetine girmiştir. Hastanemiz yarattığı sıcak, güvenilir ve ilgi dolu yüzüyle hem Gaziantep halkının hem de Gaziantep doktorlarının ilgisini çekmiştir.

2006  yılı itibariyle TAM-MED Özel Hastane tüm resmi kurumlarla anlaşması olan mevcut durumda 450 poliklinik hastası, 10-15 ameliyat hastasına ve 40-50 yataklı tedavi hastasına hizmet vermektedir. Hastanemiz her geçen gün büyüme yolunda küçük adımlar atarak dev bir hastane olma ve halkımıza daha iyi hizmet verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon

Çağdaş sağlık hizmetlerini, hastaların ve hasta yakınlarının beklentilerine cevap verecek şekilde geliştirip, ihtiyaçları "kaliteli beklentilere ekonomik çözümler" yaklaşımıyla karşılayarak, paydaşlarına ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır.

Misyon

Hastalarımızın beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Diğer Şahinbey Hastaneleri