Şiran Devlet Hastanesi

Gümüşhane / Şiran

Telefon:0(456) 511 70 19
Fax:0(456) 511 72 37
Adres:Karaca Mah Hoca Ahmet Yesevi Cd. No No:195
Website:www.sirandevlethastanesi.gov.tr

Harita

1958 Yılında Sağlık Merkezi olarak kurulmuş olup, 1993 yılında Sağlık Merkezi Şiran Devlet Hastanesi adını almıştır.

48 yıldır Şiran halkına hizmet veren kuruluş gerek bina, gerekse fiziki görünüm ve teknik eleman yetersizliği nedeniyle 1999 yılında hastanenin talebi karşılamaması nedeniyle Şiran'lı hayırsever işadamı tarafından yeni hastane binası inşaatı başlamış, 2002 yılında yeni hastane binası hizmete girmiştir. Bu günkü adıyla Mustafa Beyaz Şiran Devlet Hastanesi 25 Yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

Amacımız, insan sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda, etkili, güvenli, kesintisiz ve zamanında sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmektir.

Hastanemiz, bilgi, tecrübe ve güvenin üzerine yükseltilmiş bir temelle, ilkeli, dürüst, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaç edinmiş çalışanları ve yönetimi ile bir bütün halinde yüksek performansla insan sağlığı için gereken çabayı gösterir.

Kalite tüm çalışanların sorumluluğundadır.

Katılımcı olmak, iyi iletişim kurmak, temiz, güvenli ve düzenli bir çalışma ortamı sağlamak, sürekli iyileşmek kalite için vazgeçilmez önceliklerimizdir.

 

Tüm çalışanlar, bu hedefe ulaşmamız ve zirvede sürekli kalabilmemiz için, gerekli itinayı göstermekle görevli ve sorumludur.

Diğer Şiran Hastaneleri