SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi

Gaziantep / Şahinbey

Telefon:(0342) 220 02 11
Fax:(0342) 220 02 10
Adres:Tepebaşı Mahallesi Yüksek Sokak No: 3/A
Website:www.sevamerikanhastanesi.com

Harita

SEV Amerikan Hastanesi

Şifanın tek hedef olduğu bir vakıf hastanesi olan SEV Amerikan Hastanesi, yaklaşık 130 yıldır süredir bölge halkına hizmet vermektedir. Ağırlığını genç ve dinamik uzmanların oluşturduğu doktor kadrosu tüm Gazianteplilerin ve derman arayanların hizmetinde olmaya devam edecektir.

23 bölümden oluşan hastanemizde kadrolu 36 hekim görev yapmaktadır. 2003 yılında başlayan revizyon çalışmaları ile hastane baştan başa yenilenmiş; Hasta Odaları, Ameliyathaneler, Laboratuarlar, Görüntüleme merkezi, Yoğun Bakım Üniteleri ve tüm poliklinik birimler dünyanın en son teknolojisiyle donatılmıştır.

Misyonumuz

Topluma uluslar arası standartlarda hizmet verirken, çalışanlarımızın yetenek ve gücünden yararlanarak, işbirliği ve dayanışma ile verimliliği arttırmak çalışanların ve hastalarımızın memnuniyetinden mutluluk duymaktır.

Sağlık hizmetimizi dil, din, ırk, milliyet ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin veririz. uzman tıbbi kadromuzla doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlamak, deneyimli ve güleryüzlü çalışanlarımızla, memnun hastalarımızın sayısını arttırmak, en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz

Hastalarımıza, gelişen tıbbi teknoloji ve uzman kadrosu ile doğru teşhis, hızlı tedavi sağlayarak, deneyimli, güler yüzlü yaklaşımı ilke edinmiş, uluslararası kalite standartlarında hizmet veren personelimiz ile hastalara üstün hizmet sunarak, bizden memnun olan hasta ve hasta yakını sayısını artırmaktır.

Bu düşünceler ışığında; kökleri eskiye dayanan ama hedefleri hep ileriye yönelik bir hastane olmanın bilinciyle tüm insanları kucaklıyoruz.

Diğer Şahinbey Hastaneleri