Özel Versa Hastanesi

Nevşehir / Nevşehir Merkez

Telefon:(0384) 214 32 32
Fax:(0384) 214 00 70
Adres:Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No: 43
Website:www.versahastanesi.com.tr

Harita

Hastanemiz 2008 yılı Haziran ayı itibariyle faaliyetine başlamış olup teknoloji ve kadro anlamında prestij hastanesi olmayı hedeflemiştir. Kullandığımız bütün cihazlar yeni ve kendi alanlarında dünyada isim yapmış markalardır. 4 adet normal 2 adet kadın doğum ameliyathanemiz faaliyet göstermektedir. Hastanemizde şu anda 42 yatak kapasitesi ile hizmet verilmektedir. Hastanenin bu konuda yer sıkıntısı bulunmamaktadır. Hastanemizde ayrıca koroner ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri ve tam donanımlı üç adet ambulansımız mevcuttur.

Özel Versa Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede oluşturmayı hedeflemektedir.

Hastalarımızın sağlıkla ilgili gereksinmelerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamak da temel hedefimizdir. Hizmetimizi sunarken en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayarak ve çözüm önerilerimizi onların gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde ortaya koymaktayız.

Özel Versa Hastanesi olarak en önemli başarı göstergelerimizden biri hasta memnuniyetidir. Hastalarımızın memnuniyetini büyük bir titizlikle dikkate almakta ve bunları hizmetimizi daha çok geliştirmekte kullanmaktayız.

Diğer Nevşehir Merkez Hastaneleri