Özel Umut Hastanesi

İstanbul / Kartal

Telefon:0(216) 488 72 00
Fax:0(216) 488 72 09
Adres:Petrol İş Mah. Üsküdar Cad.  No: 45 Kartal
Website:www.umut.com.tr

Harita

Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinen Hastanemiz 1998 yılında Kartal Bölgesinde kurulmuş olup 51 yatak kapasitelidir.

Anadolu yakasının en gelişmiş ve tam teşekküllü hastanelerinden biri olan Özel Umut Hastanesinde; her türlü cerrahi müdahale en son ameliyat teknikleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Modern tıbbi cihazlarla donatılan Umut Hastanesi; yılın 365 günü, uzman kadrosu ile hizmet vermekle beraber acil ünitemiz hızlı ve etkin müdahale gerektiren hastalara yaşam güvencesi sağlamaktadır. Ayrıca poliklinikleri, doğumhaneleri ve ambulans hizmetleri ile de 24 saat hizmet vermektedir. 

Vizyonumuz
 
Tıbbın tüm hizmetlerinde mükemmellik, teri memnuniyeti, iyi ve doğru çalışan bir ekip, uygulamalarıyla tanınmış kendini geliştirebilen,Dünya standartlarında modern bir sağlık tesisi olmak.
 
Misyonumuz
 

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbben gelişimine katkı sağlamak üzere;Koruyucu ve iyileştirici Sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak;Sağlık alanında her konuda yeni bilgi ve uygulamaları geliştirmesini desteklemektir. 

Diğer Kartal Hastaneleri