Özel Toros Yaşam Hastanesi

Mersin / Mersin Merkez

Telefon:(0324) 357 58 00
Fax:(0324) 357 58 08
Adres:Atatürk Mahallesi Üniversite Yolu Üzeri 35 Sokak No: 11 Mezitli
Website:

Harita

Günümüzün en modern tıp teknolojilerini uzman sağlık çalışanları ile birleştiren Forum Yaşam Hastanesi; bölgenin ve tüm Türkiye’nin sağlık alanındaki eksikleri göz önüne alınarak geliştirildi.  ve Nisan 2010 tarihinde faaliyetlerine başladı. 
 
Tıbbi Branşlarımız (Sayı)
   Ð Acil (24 Saat), Kadın Hastalıklar ve Doğum (7), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (5), Dahiliye (2), Kardiyoloji (1), Anestezi ve Reanimasyon (1), Genel Cerrahi (1), Çocuk Cerrahi (1), K.B.B. (1), Ortopedi ve Travmatoloji (1), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon(1), Göz Hastalıkları (1), Nöroloji(1), Beyin ve Sinir Cerrahisi(1), Üroloji(1), Cildiye (1)
 
Tıbbi Birimlerimiz
  S Acil Servis (*24 Saat Ambulans Hizmeti)
  S Poliklinikler 
  S Yataklı Servis
  S Ameliyathane
  S Doğumhane
  S Yenidoğan Yoğun Bakım
  S Dahili, Cerrahi ve Koroner Yoğun Bakım
  S Laboratuvarlar (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Endoskopi, F.T.R. Laboratuvarı)
 
      Hastanemiz 3000 m2 alanda; 2200  m2’si otopark ve açık alan, 800 m2’si bina alanı olmak üzere toplam 5600 m2 kapalı alandan , 1 bodrum kat, 1 zemin kat ve 5 katlı binadan oluşmaktadır.
 
      Kadın Hastalıkları ve Doğumda 7 gün 24 saat uzman hekimlerle ve Yenidoğan Yoğun Bakım hizmetlerinde 20 küvözlük Yenidoğan Yoğun Bakım birimimizle, Özel Sağlık Hizmetlerinde Anne ve Bebeklerimizin yanında olmak için ilklere adım atarak başladık. 

Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, 
beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak,
Kalite Politikamızın Köşe Taşları;
 
» İleri teknolojiyi kullanarak hizmet kalitemizi arttırmak,
» Çevik organizasyon yapıları oluşturmak,
» Yenilikçi olmak,
» Ekip ruhu ile çalışmak.
 
MİSYONUMUZ
 
 
» Sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlayarak, bireylerin yaşam kalitesini arttırmak ve toplumsal fayda üretmek.
 
VİZYONUMUZ
» Öncelikle bölgemizde hastane hizmetlerini uluslararası standartlarda, etkili, verimli ve sürdürülebilir olarak veren, hasta ve personel memnuniyetinin mükemmele ulaştığı model bir hastane olmak.
 
DEĞERLERİMİZ
» Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırmak, İnsani ve etik ilkelere bağlı kalmak, Sürdürülebilir ve iyileştirilebilir kaliteden ödün vermemek, Sosyal sorumlulukların bilincinde ve örnek olmak, Disiplin ve adalete bağlı kalmak, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini her koşulda birincil hedef kabul etmek, İş ortaklarımız ile olan ilişkilerimizde güven ve iyi niyeti ön planda tutmak..

Diğer Mersin Merkez Hastaneleri