Özel Mersin Gözde Cerrahi Tıp Merkezi

Mersin / Mersin Merkez

Telefon:(0324) 444 61 12
Fax:(0324) 337 37 88
Adres:İhsaniye Mahallesi 113. Cadde No: 32
Website:www.mersingozde.com.tr

Harita

Şirketimiz 10 Mayıs 2005 tarihinde Dr. Ahmet Özdemir önderliğinde sağlık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Dr. Ahmet Özdemir aynı zamanda Şirket müdürü ve sağlık merkezimizin de başhekimidir. Sayın Özdemir, geçmiş dönemlerde de resmi kurum, kuruluş ve özel sektörlerde faaliyetler göstermiş olup sağlık sektöründe oldukça geniş donanıma sahiptir. Bu deneyim, tecrübe ve donanımı tek çatı altında toplayıp Gözde Cerrahi Tıp Merkezi'ni faaliyete geçirmiştir.

Her yeni gün yenilenen sağlık sektörünü takip edip Mersin'de bir çok yeniliklerin öncüsü olmuştur. Mersin'de ilk tüp bebek merkezini kurmuş bir çok aileye umut kaynağı olmuştur. Dünyada yaygın olan ozon terapi ve ozon sauna merkezini faaliyet geçirmiş Dr. Ender Saraç'a majör ozon terapi uygulamıştır. Kısa sürede sağlık merkezi zincirleri kurup Mersin'in dört bir yanında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Lider, paylaşımcı ve insanların önünü açan bir yapıya sahip olan Dr. Ahmet Özdemir bünyesine aldığı tıp merkezlerini iyileştirip insanlara kariyer ve iş sahibi olmayı da öğretmiştir. 5 yıl gibi kısa sürede büyüyen ve kendini her yeni gün geliştiren sağlık sektörümüz her zaman öncü olmaya devam edecek ve kaliteden ödün vermeyecektir.

Vizyon

Ülkemizde ve dünyada, medikal alandaki en son gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine katmak. Tıbbi teknolojiye ayak uydurarak, dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunmak.

Misyon

Bilgili, ilgili, saygılı güler yüzlü personeli ile hijyenik ortamda doğru tanı doğru tedavi ve tüm süreçlerde etkili ve etik yaklaşım.

Hedef

Sağlıktan kazandığını sağlığa harca prensibine bağlı kalarak, gruptaki hastane sayısını daha çok artırmak ve sağlık hizmetlerini yaygın hale getirmek.

Diğer Mersin Merkez Hastaneleri