Özel Tavşanlı Hastanesi

Kütahya / Tavşanlı

Telefon:(0541) 274 43 00
Fax:(0274) 615 20 00
Adres:Çırçırçeşme Mahallesi Çevreyolu No:110
Website:www.tavsanlihastanesi.com

Harita

İlçemizde ilk özel sağlık kuruluşu olarak hizmet vermeye başlayan Özel Tavşanlı Tıp Merkezi, bölgemizin sağlık sorunlarına çözüm getirmek ve halkımızın sağlıkla ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu ve modern teknolojik imkânlarıyla, her türlü sağlık probleminin tedavisinde uzmanlık sahibi olan Tıp Merkezimiz, insana öncelik veren hizmet anlayışıyla, her zaman halkımızın yanında yer almaktadır.

“Sağlıcakla Kalın”, bir sloganın ötesinde, Özel Tavşanlı Tıp Merkezi yönetimi ve personelinin sahip olduğu anlayışı ifade etmektedir. Bu anlayış, yalnızca sağlık sorunlarının tedavisiyle yetinmeyip, bunun ötesinde, kalıcı bir sağlık ve kaliteli bir yaşam sunmayı hedeflemektedir. Hasta ve sağlıklı insanların mutluluğunu gözetmek ve nitelikli hizmet sunmak temel amaçlarımızdandır.

3200 metrekarelik bir alana sahip olan Tıp Merkezimiz, sağlığınız için sunduğu her türlü olanağı güler yüzlü hizmetle birleştiren bir sağlık merkezidir. Bizi ayrıcalıklı kılan da budur.

Vizyonumuz

Özel Tavşanlı Tıp Merkezi, her biri konusunda uzman tıbbi kadrosuyla, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığıyla ve sağlık hizmetlerindeki en yüksek kalite düzeyiyle, her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Özel Tavşanlı Tıp Merkezi olarak misyonumuz, halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve herkesin kaliteli sağlık hizmetine ulaşabilmesini sağlamak üzere; koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları aracılığı ile en modern tıbbi teknikler doğrultusunda ve uygun ekonomik koşullarda topluma sunmaktır.

Diğer Tavşanlı Hastaneleri