Özel Saygı Hastanesi

İstanbul / Sultanbeyli

Telefon:0(216) 444 17 94
Fax:0(216) 398 76 21
Adres:Fatih Bulvarı No: 75
Website:www.saygihastanesi.com.tr

Harita

Hastanemizin kapısından içeri giren herkesin sağlığı uzman doktorlarımızın kontrolüne ve emanetine alınmış demektir. Gönül rahatlığı içerisinde her türlü imkanın sizler için seferber edildiğini bilmenizi isteriz. 

1996 yılında zamanın Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel’in resmi, hizmete açtığı hastanemizde 5 ameliyathane, 4 doğumhane, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile hizmet veriyoruz. Hastanemizde her katta bulunan süit odalarla birlikte 48 tek kişilik oda mevcuttur.

Kalp ameliyatları hariç, her türlü ameliyatın gerçekleştirildiği hastanemizde, modern bir laboratuar, spiral tomografi, doppler ultrasonografi, mamografi, kemik yoğunluğu cihazı Diş için panoramik röntgen cihazı, EEG ve EMG cihazları, eforlu EKG ve kalp EKO cihazları mevcuttur.

Hastanemizde her branş da ikişer–üçer uzman hekim tam gün olarak hizmet verirken Emekli sandığı, SSK ve Bağkur anlaşmalarıyla halkımıza yardımcı olmaya gayret etmekteyiz.

Ucuz ama kaliteli hizmeti bölgemizin dışındaki insanlara da ulaştırmayı hedefimiz olarak görüyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız sonsuza tek devam edecektir.

Halka saygı, Hakka saygı, Önce saygı sloganı hizmetimizin ve inancımızın temel prensibidir.

Diğer Sultanbeyli Hastaneleri