Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

Mersin / Mersin Merkez

Telefon:(0324) 237 59 59
Fax:(0324) 237 47 58
Adres:Kültür Mahallesi Atatürk Caddesi No: 66 Çamlıbel
Website:www.mersinsistem.com

Cerrahi Tıp Merkezi olarak hizmet veren "Sistem" 1988 yılında en iyi hizmeti en yeni teknoloji ile sunmak üzere Sistem Tanı Merkezi olarak faaliyete başlamıştır. Tanı Merkezi 2005 yılında Tıp Merkezi, 2009 yılından itibaren de Cerrahi Tıp Merkezi olarak kendi hizmet binasında, konusunda uzman doktor ve personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Merkezimiz; dalında uzman olan doktorları, sorumluluğunun bilincinde özveriyle çalışan tüm personeli ve son teknolojiye sahip donanımları, poliklinik hizmetleri ve Acil ünitesinin yanı sıra Ameliyathanesi ile sizlerin sağlık yolculuğunda ilk tercihiniz ve her zaman yanınızda olmak için çalışmaktadır.

Misyonumuz

Kaliteli ve tercih edilen sağlık hizmetlerimizi hasta ve hasta yakınlarına; insan haklarına saygılı, yasalara ve etik değerlere bağlı hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan uzman, yenilikçi, eğitimli, yetenekli ve güvenilir kadrosu ile 7 gün 24 saat sunmak.

Vizyonumuz

22 yıldır sunduğumuz tercih edilen, güvenilen, öncü ve kaliteli sağlık hizmetlerimizi çağdaş düşünceler ışığında bilimsel yöntemlerle geliştirerek, Mersin'in en büyük sağlık merkezi olmak.

Diğer Mersin Merkez Hastaneleri