Özel Medisaray Hastanesi

Aksaray / Aksaray Merkez

Telefon:(0382) 213 30 00
Fax:(0382) 213 00 40
Adres:Çerdiğin Mahallesi Nevşehir Caddesi No: 11 Aksaray
Website:http://medisaray.com.tr

Harita

2008 yılının Şubat ayında kurum anlaşmalarını tamamlayarak hizmet vermeye başlamış olan hastanemizde açıldığı günden bugüne dek verilen onbinlerce poliklinik hizmeti ve yüzlerce ameliyat ve yataklı tedavi hastalarından aldığımız olumlu görüşler bizlerin tek itici gücü olmuştur.

Hastanemizin uzman kadrosunun her türlü teknik donanım, konforu ve aile sıcaklığı içerisinde sunduğu kaliteli sağlık hizmetine erişmek için ihtiyacınız olan tek şey sağlık karneniz ve kimliğinizle birlikte bize ulaşmanızdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen hastanemizi arayınız.

Türk insanına hak ettiği değeri gösterebilmek için, en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar emeğini, sevgisini, tutkusunu ve yüreğini ortaya koyan güvenilir, yeniliğe açık, sürekli kendisini yenileyen kadrosu ve iç dinamikleriyle Aksaray Özel Medisaray Hastanesi, bugünün adımlarını yarınlara taşıma sorumluluğunun bilincinde yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde; dürüstlüğü, güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinerek;

  • Kaliteli uzman doktor kadrosu oluşturmak,
  • Üst düzeyde bilgi ve teknoloji kullanmak,
  • Tüm sağlık branşlarında farklılıklar yaratmak,
  • Gelişimde sınır tanımamak.
  • Aksaray genelinde adından söz ettiren bir marka olmak,
  • Personel memnuniyeti sağlayarak, çalışmak istenen bir hastane olmak istiyoruz.

Misyonumuz

Özel Medisaray Hastanesi; Güvenilir, kolay ve çabuk ulaşılabilir sağlık hizmetini dürüst, gelişmeye açık bir anlayış içerisinde, hasta hakları ve hasta güvenliğini özellikle ön planda tutarak sunan, ilerlemeyi, kurumsallaşmayı ve hasta memnuniyeti konusunda en üst düzeye ulaşmayı amaçlayan bir sağlık kuruluşudur.

Diğer Aksaray Merkez Hastaneleri