Özel Karatekin Hastanesi

Çankırı / Çankırı Merkez

Telefon:0(376) 213 30 10
Fax:0(376) 213 34 33
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 5
Website:www.karatekinhastanesi.com

Harita

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, Araş Eğitim Sağlık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin yatırımıdır.

31.12.1997 tarihinde merhum Mehmet Mutlu başkanlığında Çankırı’da kurulan Şirket, faaliyet konularından sağlığa öncelik vermiş ve bir özel hastane kurup işletmeye karar vermiştir.

Çankırı ve bölgesinde bulunan sağlık kuruluşlarının sayı, personel ve teknolojisi durumları değerlendirilmiş, gerekli araştırmalar yapılarak sağlık sektöründe ilk adım atılmıştır.

1999 yılı sonunda temelden hastane olarak projelendirilerek yapımına başlanan özgün mimariye sahip hastane binası 2003 yılı sonunda tamamlanm, 2004 yılı içerisinde personel istihdamı ve gerekli cihaz donanımı tamamlanarak, 14 Aralık 2004 tarihinde hastane halkımızın hizmetine açılmıştır.

Çankırı Özel Karatekin Hastanesinde Ar Sağlık İşletmeciliği ve Tıbbi Cihazlar Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir.

İsmini Çankırı Fatihi “Emir Karatekin Bey” den alan Özel Karatekin Hastanesi’nde deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Misyon

Hastanemize başvuran tüm hasta ve yakınlarının güvenilir bir ortamda sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak.

Vizyon

Teknolojik imkanların tümünden faydalanıldığı, çağdaş bir alt yapı ile kurumsal gelişimini sürdürebilen, personel dokusunun tam anlamıyla iyileştirildiği daha geniş kitlelere ulaşan, yeni projeler üreten, huzurlu, konforlu bir ortamda, sektöründe öncü uygulamalara imza atan bölgemizde lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Diğer Çankırı Merkez Hastaneleri