Özel İlgi Cerrahi Tıp Merkezi

İzmir / Güzelyalı

Telefon:(0232) 244 88 88
Fax:(0232) 244 88 88
Adres:Mithatpaşa Caddesi 103/1 Sokak No: 5 Göztepe
Website:www.ilgitip.com.tr

Harita

Özel İlgi Cerrahi Tıp Merkezi, modern donanımlı ameliyathane doğumhane ve muayene birimleri, uzman kadrosu ve size evinizin rahatlığını aratmayacak hasta odaları ile İzmir Göztepe’de 2007 yılı Şubat ayında hizmete girmiştir. Butik sağlık kuruluşu konsepti ile dizayn edilmiş olan Tıp Merkezimizde hastalarımıza alışılmış klasik hastane atmosferinden farklı sıcak bir ortamda, güler yüzlü ve ilgili sağlık hizmeti sunulmaktadır.

ISO 9001:2000 Kalite belgesine sahip olan kuruluşumuz sizlerden aldığı güç ve olumlu geri dönüşlerin vermiş olduğu motivasyon ile büyümeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, hastanın ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile referans bir tıp merkezi olma özelliğini sürdürmek.

Vizyonumuz

Üstün nitelikli ekibi, çağdaş alt yapısı, son teknolojiyi kullanan yenilikçi öncü uygulamaları, tecrübesi ile sağlık hizmetlerinde Türkiye'de bir model ve marka oluşturmak ve hizmetlerimizi sınırlarımızın ötesinde ihtiyacı olan tüm ülkelere de sunarak küresel sağlık hizmeti vermek.

Diğer Güzelyalı Hastaneleri