Özel Hayat Hastanesi

Bursa / Osmangazi

Telefon:(0224) 225 08 50
Fax:(0___) ___ __ __
Adres:İnönü Caddesi No: 51
Website:www.ozelhayathastanesi.com.tr

Harita

1978 yılında “poliklinik” olarak kurulan, 1981 yılında da “hastane” statüsünü kazanan Hayat Hastanesi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir. Hayat Hastanesi ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve tüm çalışanlarının sadakatle benimsediği, “üstün hizmet anlayışı” ilkesi ile birleştirebilen ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulayan, Bursa’daki sayılı özel sağlık kuruluşlardan biri konumundadır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz toplumda, güvenilirlik, süreklilik ve saygınlığı temsil eden, üstün teknoloji ve deneyimli personel ile ve güler yüzle hizmet vermeyi ilke edinmiş, gerek ekonomik gerekse tıbbi açıdan hasta memnuniyetinin sağlandığı Bursa'nın referans hastanelerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

"Önce Sağlık" prensibiyle hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında insan hakları ve çevreye saygılı, çağdaş değerleri ve meslek ahlakını temel alarak Bursa halkına ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini kaliteden taviz vermeden ekonomik olarak sunmak, hastaların beklentilerini, hastaneye girdikleri andan itibaren kurulan "sıcak diyalog" ile karşılamaktır.

Diğer Osmangazi Hastaneleri