Özel Esenler Ensar Hastanesi

İstanbul / Esenler

Telefon:(0212) 431 90 12
Fax:(0212) 431 59 59
Adres:Birlik Mahallesi Atışalanı Caddesi 835 Sokak No: 2
Website:www.ensarhastanesi.com

Harita

Özel Ensar Hastanesi, kurulduğu günden bu yana üstlendiği tüm muayene, tahlil tetkik ve ameliyat operasyonlarını profesyonel bir hizmet anlayışıyla yerine getirmiş, sağlık hizmetlerinden en yüksek verimi alabilmesi için bilginin paylaşımı ve dayanışmaya önem vermiştir. Çalışanların üretilen bilgiyi en iyi şekilde kullanabilmesi için bilgiye erişimi kolaylaştırıcı tüm uygulamalara öncelik tanınmıştır. Ayrıca, hedeflerimize erişebilmek üzere, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, çok hızlı şekillenen yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve bunları hastalarımızla paylaşmaktayız.

1556 m² kapalı alanı ile Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları,  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB Hastalıkları, Dermatoloji, Radyoloji,  Biyokimya, Anestezi ve Reanimasyon,  Acil,  konularında hizmet sunmaktadır.

Misyon

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren,  çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

Vizyon

Gelişen ve büyüyen sağlık sektörünün teknolojik ve tıbbi gelişmelerini yenilemek için takip eden, tıbbi başarıları bünyesinde barındırmak için çalışan, uluslararası tıbbi müşterek ayılımlar ve akrediteler ile gücüne güç katmayı hedefleyen, hasta memnuniyetinin koşulsuz zorunluluk olduğu bilincini tüm çalışanları ile özümsemiş bir hastane olmayı hedefliyoruz.

Diğer Esenler Hastaneleri