Özel Ege Tüp Bebek Merkezi

İzmir / Kahramanlar

Telefon:(0232) 445 31 45
Fax:(0232) 445 42 52
Adres:1418 Sokak No: 10 Kahraman Mahallesi
Website:www.egetupbebek.com.tr

Harita

Özel Ege Tüp Bebek Merkezi; 2000 yılı Mart ayında ruhsat alarak çalışmalarına başlamıştır. Merkezimiz başlangıçtan itibaren 5 katlı bir binada tüm birimleri bir arada hizmet vermektedir.

Merkezin kuruluş amacı, infertilite (kısırlık) ile ilgili tüm araştırma ve tedavi yöntemlerini, son teknolojik olanakları da kullanarak tek bir fiziki mekan içinde vermektir. İnfertilite araştırmaları ve tedavilerinin günümüzde bir süreç olarak algılanması gerekliliğinden dolayı, bu sürecin başlangıç basamaklarından günümüzde bilinen en üst teknolojilerin kullanıldığı tetkik ve tedavi basamaklarına dek, tek bir mekan içinde sunulması hastalar için önemli bir avantaj sağlamaktadır.

İnfertilite tetkik ve tedavisinde amaç infertil çiftin mümkün olan en basit tedavi basamağında canlı çocuk sahibi olmasını sağlamak olmalıdır. Fakat gereksinim duyulduğunda en yüksek teknolojiyi de aynı mekan içinde hastaların hizmetine sunabilmek, amaca daha kısa sürede ulaşabilmekte önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

Özel Ege Tüp Bebek Merkezi'nde yapılan uygulamalar:

Merkezimizde başlangıçtan itibaren gerekli olan tüm tetkikler (kan tetkikleri, hormon analizleri, sperm analizleri, rahim ve tüp filmleri, ultrasonografik incelemeler vb.) ve gerekli olduğunda laparoskopik ve histeroskopik her türlü girişim ile meni sıvısında sperme rastlanamayan hastalarda testis dokusundan sperm bulunabilmesi için yapılan her türlü cerrahi girişim yapılabilmektedir.

Ayrıca, başlangıçtan itibaren uygulanan tüm tedavi yöntemleri yanında, aşılama - inseminasyon (IUI), mikroenjeksiyon - tüp bebek yöntemleri de merkezimizde uygulanan tedavi yöntemleri arasındadır. Merkezimizde, gebeliklerin izlenmesinde günümüzdeki son teknolojiden faydalanılmaktadır. Gebe takibinde ultrasonografi ve gerekli diğer yöntemlerin de kullanılmasıyla bebekte anomali araştırmaları tüm gebelikler için uygulanmakta ve gerekenlerde amniosentez, kordosentez, doppler uygulamaları ile kesin tanı ve tedaviye ulaşabilmek mümkün olmaktadır.

Diğer Kahramanlar Hastaneleri