Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

Bursa / Osmangazi

Telefon:(0224) 275 75 00
Fax:(0224) 275 75 18
Adres:Kükürtlü Mahallesi Konca Sokak No: 2
Website:www.cekirgekalp.com

Harita

Bir gün kalpler heyecanla çarpmaya başladı, kalp hastanesi fikri doğdu. Başlangıç bir arayışın sonucu değildi, kendiliğinden oldu yani spontan gelişti. Bursa'nın adı kalp ile anılacak, kalbin tüm sorunlarını çözüme ulaştıracak ve kalpleri güldürecek bir hastaneye ihtiyacı vardı. Aklın yolu bir iken neden kalbin de yolu bir olmasın diye "Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi" kuruldu. Aritmi kelimesi bir cesaretle, özgüvenle hastanenin ismine eklendi. Aritmiler genelde spontan oluşmakta, kimi zaman bir sevincin, kimi zaman da bir üzüntünün ifadesi olmaktadır.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının en son teknolojiyi kullanarak modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir.

Kalp bir gün spontan olarak atmaya başlar, yıllarca çalışır, birçok zorluklarla karşılaşır ve günün birinde yine spontan olarak yani kendiliğinden durur. İşte kalbin bu yolculuğunda bir ona yardımcı olmak üzere daima yanında olacağız, tüm gücümüzü onun sağlığı için harcayacağız.

MİSYONUMUZ

Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı
içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli personeli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön
planda tutan, sağlık hizmetlerini en yeni teknolojileri kullanarak
kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve insana saygılı, eşit, ilgili,
anlayışlı ve güler yüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmaktır.
 

VİZYONUMUZ
Uluslararası standartlarda tıbbi tanı ve tedavi hizmeti veren, tıp
bilimindeki gelişmelere katkıda bulunan, sağlık alanında ilk akla
gelen ve tercih edilen referans bir hastane olmaktır. Mükemmellik
yolunda sürekli gelişen, insana saygılı, personelinin çalışanı
olmaktan gurur duyduğu, hastanın güvenerek ilk tercih edeceği,
toplumda güçlü itibarı olan örnek bir hastane olmaktır.


DEĞERLER
- Liderlik,
- Takım ruhu ve işbirliği,
- Etkili ve etkin hizmet,
- Hoşgörü ve hakkaniyet,
- Sorumluluk bilinci,
- Sürekli gelişim.
 
         
KALİTE POLİTİKAMIZ
Hastanemize başvuranların memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için, kalite standartlarına uygun, zamanında, güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti vermek Uygulanan kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak, sürekli iyileştirmek , Çalışanların memnuniyetini esas alan ekip çalışması anlayışıyla hizmet vermek Mevcut kaynaklarımızı yerinde ve etkin kullanmak, Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği anlayışı içinde çalışmak, Fiziki ve sosyal çevremize yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Diğer Osmangazi Hastaneleri