Özel Çamlık Hastanesi

İstanbul / Bakırköy

Telefon:0(212) 543 56 10
Fax:0(212) 543 56 18
Adres:Zuhuratbaba Mahallesi Yücetarla Caddesi No: 46
Website:www.camlikhastanesi.com.tr

Harita

30 Mayıs 1992 tarihinde faaliyete geçmiş bulunan hastanemiz, Bakırköy ile İncirli arasında 5000 m²'lik yeşil alan içerisinde 42 yatak kapasiteli, 50 araçlık ücretsiz otoparkı bulunan bir sağlık kuruluşudur.

Hastanemiz 1996 - 1997 döneminde İstanbul Sağlık Müdürlüğünce düzenlenen ödül töreninde ödüle layık görülen 5 özel hastane arasında yer almıştır.

Ciddi ve deneyimli bir sağlık kuruluşu olan hastanemizde kaliteli ve çağdaş sağlık hizmeti verilmektedir.

Kalite Politikamız

Tıp ve İşletme etiğine duyarlı, yasal sınırlar içinde günün bilimsel gelişmelerine uygun yöntem ve teknolojileri göz önüne alarak etkililiği ve verimliliği temel ilkeler sayan sürekli eğitim ve gelişim çabasıyla sürekli iyileştirerek toplumsal faydayı gözeten bir yaklaşımla sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Tüm hasta ve yakınlarının hastane çalışanlarının ve tedarikçilerinin güvendiği, beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler arasında, önder bir sağlık kuruluşu olmak Avrupa birliği standartlarında hizmet vermektir.

Misyonumuz

Etik değerlere bağlı hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da karşılayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Sloganımız

Hiçbir şey insan ve sağlık kadar önemli değildir.

Diğer Bakırköy Hastaneleri