Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi

İzmir / Çankaya

Telefon:(0232) 444 23 24
Fax:(0232) 441 21 00
Adres:Şair Eşref Bulvarı 1371 Sokak No: 9
Website:www.batigoz.com

Harita

2004 Yılında, İzmir’in kalbinde kurulan merkez, o yıllarda Op. Dr. Mehmet Söyler ve küçük bir ekip ile hizmet vermeye başlamış, bugün yaklaşık 150 kişilik kadrosu ve toplam 3 hastane, 4 dal merkezi ile göz hastalıklarını tedavi etmeye devam etmektedir.

Kronolojik sırayla, 2005 yılında Hatay şubesi, 2006 yılında Şirinyer, 2007’de Diyarbakır şubeleri açılarak her yıl daha fazla hastaya ulaşabilme imkanı sağlanmıştır.

2008 yılından itibaren, yurtdışında da yatırım yapmayı planlayan şirket, 2010 yılında Romanya’nın başkenti Bükreş’te ve 2011 yılında ise Irak’ın iş merkezi Erbil’de tam teşekküllü bir hastane kurarak, yabancı ve o ülkede yaşayan Türk vatandaşlarımıza da West Eye Hospital adı altında, hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezi Çankaya’da bulunan Batıgöz, 1600 m2 kapalı alana sahip olup, 2 ameliyathane, 7 muayene odası, Excimer Laser odası, tetkik odaları, 8 yatak kapasiteli özel hasta odası bulunmaktadır. Tüm ameliyat ve excimer laser odaları, özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar air Flow ile donatılmış olup, üst seviyede hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir.

2009 yılından günümüze, yurtdışından gelen hastalara da özellikle Excimer Laser konusunda tedavi hizmeti sunmaktadır. Başta Almanya, Hollanda olmak üzere dünyanın birçok yerinden tedavi için gelen yabancı hastalara kapılarını açarak, hastalıklarına hızlı ve güvenilir bir çözüm olmaktadır.

Misyonuzmuz

Hedefimiz, en son teknolojiye ve bilimsel araştırmalarla uyumlu, bütün dünyadaki hastalara, dünya kalitesinde göz sağlığı hizmeti veren önde gelen hastaneler grubu olmaktır. Bu kutsal amaca ulaşmak için, kendini adamış tıbbi kadro her zaman en büyük rolü oynamaktadır.

Vizyonumuz

Hedefimiz ülkemizde ve yurtdışında, yüksek kalitemiz ve mükemmel hizmet kimliği ile tanınan, hastaneler grubu olmaktır. Bu hedefimizi, Avrupa’da yeni olanakları önceden görerek ve yeni hastane yatırımları yaparak gerçekleştireceğiz. Bu alanda kendimize olan güvenimizin ve haklı şöhretimizin verdiği güç ile çok daha fazla büyüyeceğiz..

Diğer Çankaya Hastaneleri