Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

Kocaeli / Gebze

Telefon:0(000) 444 42 76
Fax:0(___) ___ __ __
Adres:Cumhuriyet mahallesi 2255 sokak no:3 Gebze 41400
Website:www.anadolusaglik.org

Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı, Anadolu Sağlık Merkezi’ni hizmete sunarak bir hayalini daha gerçekleştirdi.


Binlerce yıllık sağlık birikimine ve birçok değerli tıp insanına ev sahipliği yapmış Anadolu’nun değerli mirasına sahip çıkan Anadolu Sağlık Merkezi, bu birikimi insan sağlığına katkıda bulunmak için kullanıyor.


Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik işbirliği içinde çalışan Anadolu Sağlık Merkezi; Onkolojik Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı ve IVF, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Bilimler, Tanı ve Görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet sunuyor.

Yaklaşık 188.000 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan, 50 bin metrekarelik kapalı alanda ve 209 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam eden Anadolu Sağlık Merkezi, JCI (Joint Commission International) akreditasyonu, ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği), ISO (18001, 14001 ve 9001) sertifikasyonlarıyla hizmet veriyor.


Anadolu Sağlık Merkezi, sağlık hizmetine Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi ile Ataşehir’de devam ediyor. Uydu kliniğinden hizmet alan hastaların işlem arşivleri sanal ortamda tutulabiliyor.

2010 yılı haziran ayında Anadolu Sağlık Merkezi, hastane bünyesinde hizmet vermeye başlayan Kemik İliği Nakli Merkezi’nde de aynı anda 22 hastaya kemik iliği nakli gerçekleştirebiliyor. Anadolu Sağlık Merkezi’nde, birinci önceliğimiz her zaman hastalarımızdır. Bu nedenle, hastalarımızın gereksinimlerine ve beklentilerine değer veriyor, huzurlu bir tedavi süreci geçirmeleri, kendilerini evlerinde hissetmeleri için özen ve çaba gösteriyoruz.

Misyonumuz

Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak

 

Vizyonumuz

Sağlıkta referans merkezi olmak

 

Değerlerimiz


Hastalarımıza Odaklanıyoruz: 

Hastalarımızın ve yakınlarının gereksinimlerini, sürecin tamamını göz önünde bulundurarak anlamak ve beklentilerinin ötesine geçebilen hizmet kalitesini sunmak gayretindeyiz. Onlara misafirperverliğimizi hissettirmek istiyoruz. sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için onlara gerekli desteği vermeye çalışıyoruz.

 

Hastalarımızın Hakları ve Güvenliği Temel Önceliğimizdir: 

Hastalarımızın ve yakınlarınıngüvenliğini sağlamayı en önemli önceliğimiz olarak ele alıyoruz. Olası riskleri önceden belirleyerek hasta ve yakınlarının güven içinde sağlık bakım hizmetini almaları için çalışıyoruz. Onlarla açık iletişim kurarak, kültürel, fiziksel ve psikolojik gereksinimlerini anlamaya ve herhangi bir ayrım gözetmeksizin haklarını korumaya çalışıyoruz.

 

Çalışanlarımızı Önemsiyor ve Ekip Çalışmasının Gücüne İnanıyoruz:

Çalışanlarımızı iş ve eğer yaratmanın eksenine yerleştirerek, kuruluşumuzun performansının, değişim ve ilerlemesinin temel kaynağı olarak görüyoruz. Çalışma hayatından memnuniyetlerini ve kuruma bağlılıklarını önemsiyoruz. Ortak hedeflerimize ulaşmak için, güven ortamı içinde etkin ve yapıcı ekip çalışmasının gücüne inanıyoruz. Karşılıklı düşünce, bilgi ve görüşlerin alışverişine dayanan katılımcı bir ortamda, eğitim ve gelişim fırsatlarını kullanarak, tüm çalışanlarımızın potansiyellerini açığa çıkartmalarını; zorluklar karşısında pes etmeden ve kendiliğinden sorumluluklarını üstlenmelerini hedefliyoruz. Bu sayede farklı disiplinlerin bir arada, uyum içinde çalışmasını destekliyoruz.

 

Topluma ve Çevreye Karşı Duyarlıyız: 

Toplumun sağlık gereksinimlerine duyarlılık gösteriyoruz. Yaşam kalitesinin artması için sağlık alanında en iyi hizmeti onlara sunmaya çalışıyoruz. Bunları yaparken faaliyetlerimizde çevreye ve doğal kaynaklara zarar vermemeye büyük özen gösteriyoruz. Çevreye etkilerimizi saptayıp ve varsa olumsuz etkileri en aza indirmeye, doğal kaynakları korumaya, atıklarımızı kontrol altında tutarak, hava, su ve toprağın kirlenmesini, uygun tekniklerle en aza indirmeye çalışıyoruz.

 

Bilgiyi Kullanıyor ve Sürekli Gelişmek için Çalışıyoruz:

Karar ve eylemlerde yalnızca sezgilere, duygulara ve deneyimlere değil, güvenilir nesnel bilgilerin derlenip kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz. İş mükemmelliğini hedefleyen kalite anlayışımızla, işi ve iyileştirmeyi bir bütün olarak görüyoruz. Taze bilgi ve bakışla, yenilikçiliği temel alarak iyileştirme ve gelişimi sürekli kılmak istiyoruz.

Diğer Gebze Hastaneleri