Özel Akdeniz Üroloji Merkezi

Adana / Seyhan

Telefon:0(322) 239 33 30
Fax:0(322) 247 35 44
Adres:Yurt Mahallesi Kurttepe Caddesi No: 20/A
Website:www.akdenizuroloji.com

Harita

Kuruluşumuz 2008 yılında hizmet sunmaya başladı.Her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet alanlarını artırarak gelişen kuruluşumuzda; poliklinik hizmetleri, ESWL (dışardan şok dalgaları ile böbrek taşı kırma), böbrek taş analizi, TRUS eşliğinde prostat iğne biyopsisi, ürolojik açık ve endoskopik cerrahiler, radyolojik ve nükleer görüntülemeler, biyokimyasal, mikrobiyolojik, parazitolojik, patolojik, genetik ve hormonal laboratuar hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Misyonumuz

Üroloji alanında üstün hizmet kalitesiyle, konforlu mekanda, yeterli labaratuar ve görüntüleme işlemleri ile desteklenmiş, kaliteli, doğru ve zamanında tanı, ileri teknolojik donanımla çağdaş tedavi olanakları sunmak. Bizimle iletişime geçen sağlık himet alıcılarının başvurudan başlayan ürolojik ve tıbbi açıdan sağlıklı olmalarını sağlamak ve bu sağlıklı yaşamı sürdürmelerinde yardımcı olmak hizmet alımı sürecinde koşulsuz memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Güvenilir, ileri tedavi modelitelerini uygulayan, gelişmeleri takip ederek güncel doğru uygulamaları uygulayan bir referans merkez olarak hizmet vermek.

Diğer Seyhan Hastaneleri