Ortadoğu Özel Sağlık Hastanesi

Adana / Seyhan

Telefon:0(322) 454 44 30
Fax:0(322) 459 54 62
Adres:Ziyapaşa Mahallesi 51. Sokak No: 1
Website:www.ortadoguhastanesi.com.tr

Harita

Modern ve ileri teknoloji kullanarak profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu ile 1988 yılından bu yana hastalara en kaliteli hizmeti sunan Adana ve Güneyin ilk özel hastanesiyiz.

Misyonumuz

  • İnsanın ve sağlığının önemini ilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan faydalanarak üstün kaliteyi yakalamak ve sunmak.
  • Sağlığı insanın en önemli değerlerinden biri olduğunu kabul ederek toplumun sağlık bilincinin artmasında katkıda bulunmak.
  • Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler, ekip ruhunu benimseyerek, kurum bilincini yaşatan özverili personeller ile hizmette mükemmelliği yaşatmak.
  • Bilimsel-vicdani etik ve ilkelerinden ödün vermeden o doğrultuda açık, dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
  • Kolay ulaşılabilecek konumu, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile örnek hastane olmak.

Vizyonumuz

Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini sağlamada kararlılığımızı sürdüreceğiz.

Sağlıklı yaşam konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, aynı zamanda kendi ekibimizin de tıbbi hizmetleri sunmaları için eğitimlerini sürdüreceğiz.

Sağlık hizmetinde kurumumuzu tercih eden hastalara güven vermek, en küçük ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmesini sağlayacak çözüm ve önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şeklide planlama yapacağız.

En üstün hizmetin “insana hizmet” olduğu inanç ve anlayışı ile yine Adana’nın ve bölgenin tek ve ilk referans merkezi olmayı hedefleyeceğiz.

Bizi tercih eden sizlerle büyümek, gelişmek, daha iyi hizmet için sizleri daima yanımızda görmek istiyoruz.

Diğer Seyhan Hastaneleri