Or-Ahayim Balat Hospital

İstanbul / Beyoğlu

Telefon:0(212) 491 00 00
Fax:0(212) 635 90 80
Adres:Ayvansaray Mh.Ayvansaray Cd.No:2 Fatih - Balat
Website:www.orahayim.com

Harita

Osmanlı’ dan Cumhuriyet’ e uzanan tarihi içerisinde bir vakıf kurumu olarak varlığını sürdüren 109 yıllık Balat Or-Ahayim Hastanesi’ nin öyküsü, 1800’ lü yılların sonlarında birkaç gencin, muhtaç hastalara, evlerinde tıbbi yardım götürme çabalarından günümüze kadar süren bir dayanışma ve fedakarlık öyküsüdür.

Misyonumuz

109 yıllık geleneğimiz uyarınca, “Önce İnsan” anlayışına sadık, hasta haklarına saygılı, meslek etiğinden ödün vermeyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini öncelikli gören, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan nitelikli ve uzman kadromuz ile dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin her zaman insanlık yararına hizmet vermek. Tüm tıbbi uygulamalarda bilimsel etik ilkeleri benimsemek.

Vizyonumuz

Uzman bir kadro, çağdaş bir yönetim sistemi ve ileri teknoloji kullanımı ile hastalara ekonomik, hızlı ve doğru teşhis paralelinde tedavi olanağı sağlamak. Hasta ile birlikte, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Uluslararası standartları benimseyen hizmet kalitesini sunmak ve  bu özellikler ile sağlık sektöründe örnek bir sağlık kurumu olmak. Teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek tam teşekküllü bir hastane olmak özelliğimizi sürdürmek.

Diğer Beyoğlu Hastaneleri