Onkomer Onkoloji Merkezi

İzmir / Bornova

Telefon:(0232) 462 63 00
Fax:(0232) 435 83 27
Adres:Üniversite Caddesi No: 71/A
Website:www.onkomer.com.tr

Harita

1997 yılında faliyete geçen Tedavi Merkezimizde Radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.

ONKOMER ÖZEL ONKOLOJİ DAL MERKEZİ
 
Onkomer Özel Onkoloji Merkezi olarak 1997 yılında faliyete geçen Tedavi Merkezimizde Radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.
Günümüz Teknolojisinin en son ürünleri olan ve tüm dünya da kullanılan tedavi Aygıtlarımız Varian RAPIDARC 120 MLC , Varian CLINAX DMX 120 MLC , Bilgisayarlı Tomografi Simülatörü (GE OPTIMA CT580 RT) ve BRAKITERAPİ ile Hizmet vermekteyiz.

 

MİSYON

    Merkezimize başvuran hastaların ve yakınlarının ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte, sürekli yenilikçi ve teknik gelişmeye sahip, kaliteli, öncü, ve bedel-etkin tedavi ve tıbbi hizmeti vermeye kararlı özel bir tedavi kurumuyuz.

VİZYON

    Zeki ve çalışkan ekibimiz ile şehrimizin ve ülkemizin en bilimsel,en teknik ve en gelişmiş Radyasyon   Onkolojisi Merkezi olacağız ve hastalarımızı memnun etmek ve daha iyi tedavi uygulayabilmek için çabamızı sürekli geliştireceğiz.

Diğer Bornova Hastaneleri