Nisa Hastanesi

İstanbul / Yenibosna

Telefon:0(212) 454 44 00
Fax:0(212) 452 33 36
Adres:Fatih Caddesi
Website:www.nisahastanesi.com

Harita

Nisa Hastanesi, hastane olarak düşünüldüğünde 1994 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihi her ne kadar yeni gibi gözükse de hastanenin özgeçmişi daha uzun yıllara dayanmaktadır.

Bundan 14 yıl önce Sağlık Vakfı’na üye bulunan bir grup doktor Marmara Bölgesi’nde pilot bölgeler oluşturarak sağlık taramaları yapmaya başlamışlar, bilgi ve deneyimleriyle 1987 yılında Aksa Kliniği’nin kurulmasına vesile olmuşlardır.

Aksa Kliniği’nin verdiği hizmet zamanla genişlemiş, böylece halktan gördüğü teveccühle ‘ayaklı’ tedavi hizmetlerinin yanı sıra ‘yataklı’ tedavi hizmetlerinin de verilmesi gerekliliği doğmuştur. Bu noktadan hareketle Nisa Hastanesi bölgedeki başarılı sağlık deneyimi üzerine 1994 yılında kurulmuştur.

Amacımızdan, misyonumuzdan, değerlerimizden ve tüm çalışanlarımızdan aldığımız güçle, çalışmalarımız, hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine en üst standartlarda cevap vererek bundan sonra da devam edecektir. Misyonumuz; İnsanın en önemli değerlerinden biri olan “Sağlık” a çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmaktır.

Amacımız; Kendimize vizyon seçtiğimiz anlayışımızı, toplumun her kesimine duyurmaktır.

Hedefimiz; En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Görevimiz; Bizim için özel olan her bir hastamızın memnun ayrılmasını sağlamaktır. “Hasta memnuniyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet prensibimizdir.

Nisa Hastanesi çalışanları olarak “Nisa” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir.

Diğer Yenibosna Hastaneleri