Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi İzmir

İzmir / Bornova

Telefon:(0232) 374 72 22
Fax:(0232) 374 72 22
Adres:Ankara Caddesi No: 197
Website:www.neoks.com

Harita

2005 yılında İzmir’de hizmet vermeye başlayan NEOKS Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ege Bölgesi'nin ilk çok kişilik basınç odası olma özelliğini taşımaktadır. İzmir ve çevre illerden hasta kabul eden merkezimiz, tip alanındaki modern gelişmelerin ışığında ve bilimsel yaklaşımı ile özellikle iyileşmeyen yaralar konusunda etkin sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bölgemizdeki eğitim hastaneleri, üniversite hastaneleri ile kamu ve özel hastanelerdeki hastaların hiperbarik oksijen tedavisi gereksinimini karşılayan merkezimiz, ayni zamanda alanı ile ilgili bilimsel araştırmalara da ev sahipliği yapmaktadır. 2006 yılında Bursa’da açılan şubemiz ile bilimsel yaklaşım ve kaliteli sağlık hizmeti sunma anlayışını, bu bölgede de sürdürmeyi hedeflemiştir.

VİZYON - MİSYON

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak ilk gün heyecanımız, amatör ruhumuz,  profesyonel ve bilimsel bakış açımızla modern gelişmelerin ışığında özellikle yara konusu başta olmak üzere tüm endikasyonlarımızda etkin sağlık hizmeti sunmayı sürdürmeyi hedefliyoruz.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de genç meslektaşlarımıza akademik çalışmaları konusunda her türlü desteği vereceğiz. Bu amaçla sadece bilimsel çalışmalarda kullanılmak üzere satın almış olduğumuz deney basınç odamız ile  bugüne değin üniversite ve eğitim hastanelerinden birçok meslektaşımızın uzmanlık tezlerinin yapılmasına katkıda bulunduk. Bundan sonra da aynı yaklaşımı etik değerler ışığında gerek deneysel ve gerekse klinik çalışma yapmayı planlayan her meslektaşımız  için sergileyeceğiz. 
 
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak güler yüzlü ve deontolojik değerlere saygılı hizmet kalitemizden ödün vermeden, hep daha ileriyi hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürmeyi; hiperbarik oksijen tedavisi konusunda lider olmayı amaçlamaktayiz.

Diğer Bornova Hastaneleri