Özel Yenişehir Hastanesi

Mersin / Mersin Merkez

Telefon:(0506) 660 05 05
Fax:(0324) 329 34 51
Adres:Güvenevler Mahallesi 20. Cadde No: 4 Yenişehir
Website:www.yenisehirhastanesi.com.tr

Harita

Temelden hastane olarak projelendirilip inşa edilen ve bu özelliği ile Mersin'in tek hastanesi olan Özel Yenişehir Hastanesi 2002 yılında hizmete girmiştir.

5000 metre kare kapalı alandan oluşan Özel Yenişehir Hastanesi, 3 adet üstün teknolojik donanımlı Ameliyathanesi, 1 Doğumhane, 3 Yoğun Bakım Ünitesi, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimyan Mikrobiyoloji branşları ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Hastanemiz Mersin'in yerleşim merkezinde olup, son derece geniş ulaşım olanaklarına sahiptir. Özel Yenişehir Hastanesi konusunda uzman, deneyimli kadroları, en son teknolojiye sahip donanımı, hastanın ve yakınlarının beklentilerini karşılayacak şekilde, kaliteyi amaç edinmiş anlayışı, sürekli kendini yenileyen eğitim, değişim ve gelişim programları ile etik değerler doğrultusunda sağlık hizmeti vermeyi, tüm çalışanları ile birlikte ilke, amaç ve görev edinmiştir.

Misyonumuz

Biz, hastalarını bilgilendiren, şeffaf, ilgili, dürüst ve farklı hizmet anlayışımızla; kaliteli ve doğru sağlık hizmetini uygun fiyatla veren, güvenilen hastane ihtiyacını karşılayan, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kurumuyuz.

Vizyonumuz

Hastanemiz; sağlık hizmetlerinde en iyiyi yakalamak için yenilikleri takip eden ve sürekli gelişen, yurt dışı sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren, hastaları ve çalışanları tarafından tercih edilen marka olmuş bir sağlık kurumu olacaktır.

Diğer Mersin Merkez Hastaneleri