Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi

Mersin / Mersin Merkez

Telefon:(0324) 238 49 49
Fax:(0324) 238 18 93
Adres:Kiremithane Mahallesi Cemalettin Tanrıöver Sokak No: 21
Website:www.dogushastanesi.com.tr

Harita

Özel Doğuş Hastanesi, 1995 yılında kurulmuş bulunan Tanrıöver Doğuş Özel Hastane ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.

Asıl kuruluşu 1964 yılına dayanmaktadır. Bu tarihte Dr. Cemal Tanrıöver bölgemizin ilk özel hastanelerinden birini hizmete sokmuştur.

1990 yılında şu an hizmet vermekte olduğumuz binamızın projesi Almanya'da çizdirilmiştir. 1995 yılında şirketin ortaklık yapısında değişikliğe gidilmiş ve Tanrıöver ailesi ile birlikte 13 doktor şirkete ortak olmuştur. 1995 yılında başlanan inşaat çalışmaları 1997 yılında tamamlanmış ve 07 Ağustos 1997 yılında ilk hasta kabulü gerçekleştirilmiştir.

Kısa zamanda Mersin'in en önemli sağlık merkezi konumuna gelen hastanemiz şehrimizde ilk kez kadrolu doktor sistemine geçmiştir.

Misyonumuz

Bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Sürekli eğitim ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim örneği vermek. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini en uygun fiyatlarla sunmak. Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunan bir hastane olmaktır.

Vizyonumuz

Biz Doğuş Hastanesi olarak bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden asla ödün vermeden, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Sağlık hizmeti sunmanın insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz. "Bizim İçin Değerlisiniz" inanç ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesi ve yaşam tarzıdır.

Diğer Mersin Merkez Hastaneleri