Mavi Martı Psikolojik Danışma Merkezi

İstanbul / Ümraniye

Telefon:(0555) 600 60 26
Fax:(0216) 481 70 70
Adres:Alemdağ Caddesi Şemsibey Apt. No: 40 Kat: 1 Daire: 1
Website:www.mavimarti.net

Harita

Mavi Martı, deneyimli psikologlar, psikolojik danışmanlar ve uzman kadrosuyla psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile bireysel gelişim ve kurumsal eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Kurumsal Misyonumuz; varoluş maceranızda, yaşamın zorlayıcı anlarında sizlerle birlikte yolculuk yapmak, koldaşınız ve yoldaşınız ve gerektiğinde rehberiniz olmaktır. Misyonumuzu, kişi merkezli ve insani aşkın özü temel alan yaklaşımımızla, insani ve mesleki ilkelere sadıkane bir şekilde bağlı kalarak yerine getirmeyi hedef edindik.

Yaşanan sorunların ve ıstırapların hemen hemen hepsinin temelinde insanın kendisine ve doğaya yabancılaşması yatmaktadır. Bu nedenle temel amacımız, insanı kendisiyle buluşturmak, barıştırmak ve özgür kılmak çabasında, usta, yenilikçi ve cesur işbirlikçiler olmaktır.

Arzumuz, dileğimiz, yaşamı katlanılması gereken ızdıraplar ve çileler dünyası olarak değil, bir olanaklar, imkânlar dünyası olarak yaşamanız, yaşam yolculuğunuzu mutlu esenlikli ve doyumlu bireyler olarak sürdürebilmenize tanıklık edebilmektir.

Diğer Ümraniye Hastaneleri