Maltepe Onur Periton Ve Hemodiyaliz Merkezi

İstanbul / Maltepe

Telefon:0(216) 417 61 61
Fax:0(216) 638 88 68
Adres:Rıfkı Tongsir Caddesi Ak Güvercin Sokak No:1
Website:www.rts.com.tr

Harita

Tarihçe

1997 yılında yüksek kalite ve teknoloji ile hemodiyaliz hizmetlerinin verilmesi amacıyla kurulan Onur Hemodiyaliz konusundaki tüm ruhsat ve işlemlerini 1998 yılı mayıs ayında tamamlayarak hizmete açılmıştır.

Onur Hemodiyaliz kurucularından Mehmet Anakök 1987 yılından beri diyaliz sistemleri kurulumu, servis hizmetleri gibi hemodiyalizin teknik alt yapısındaki bilgi ve deneyimlerini Onur Hemodiyaliz'in en ileri teknoloji ve kalitedeki hizmetine aktarmıştır.

Onur Hemodiyaliz kurucularından Aylin Özgü Anakök 1985 yılından beri Hemodiyaliz ve Periton Diyaliz Uzman Hemşiresi olarak kazandığı bilgi ve deneyimlerini Onur Hemodiyaliz hastalarına sunmaktadır.

Misyon

Kurumumuz kalite ve hizmeti ön planda tutarak, kalite-kalite-kalite meşalesini var olduğu sürece taşımayı esas kabul eder. 2004 yılında BVQI Belgelendirme firması tarafından ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili hazırlıklarını tamamlayarak ISO Kalite Belgesini alabilmek için tüm çalışmalarını tamamlamıştır. Uzman doktorlarımız uluslar arası sertifika ve belgeleri ile konusunda yetkinliklerini belgelemişlerdir. Uzman hemşirelerimiz de Hemodiyaliz ve Periton diyaliz konusunda sertifikalara sahiptir. Onur Hemodiyaliz gerek kendi bünyesinde gerekse kendi dışındaki kurumlardaki eğitimler ile sürekli en son bilgilerle hizmetlerini kadrosunun uzmanlığını ve becerilerini geliştirmektedir.

Diğer Maltepe Hastaneleri