Maltepe Görüntüleme Merkezi

İstanbul / Maltepe

Telefon:(0216) 457 97 97
Fax:(0216) 457 98 00
Adres:E5 Karayolu Gülsuyu Yan Yol Filuşu No:16 34846
Website:www.maltepegoruntuleme.com

Harita

Hakkımızda MGM dünya standartlarında hizmet sunan “Kaliteli Görüntüleme ve Tanı Merkezi” unvanını “Doğru Tetkik – Doğru Teşhis” becerisi ile oluşturmuş ve adının güven ile eş anlama gelmesini sağlamıştır. Kurumumuz 2004 yılı itibariyle Maltepe E5 Karayolu üzerindeki müstakil binasında Levent Çelik, M.Oğuz Cantimur ve M.Nuri Tasalı tarafından kuruldu. Hizmete girdiği ilk günlerde 17 personel ile MR, MRAnj., RD, MAM, KD ve Lab. alanında hizmet verirken 2005 yılı sonlarında BT ve NT’ninde katılmasıyla tanı ve görüntüleme olarak geniş bir yelpazede hastalarına kaliteli ve iyi bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurumumuzun amacı; koşulsuz müşteri memnuniyetini en önde tutup, hasta istek ve ihtiyaçlarını donanımlı ve deneyimli personelimizle tam olarak karşılamaktır.

Bünyesinde bulunan en son teknolojiye sahip geniş radyoloji parkı ile sağlığınıza ışık tutmaya devam ediyor. Yapılan incelemeler konularında uzman radyologlar tarafından değerlendirilmekte, raporlarıyla birlikte yine dijital ortamda merkezimizin tüm birimlerine bilgisayar ağı ile gönderilmektedir. Merkezimiz bu sistemle diğer merkezlerle de bağlantı kurabilmekte ve bilgi alışverişinde bulunabilmektedir. Bu işlev için gereken PACS (Picture Archiving and Communication System) ve Görüntü Bilgi Sistemi (RIS; Radiology Information System)sayesinde merkezimizde bulunan polikliniklerimizde kâğıtsız ve filmsiz bir ortamda çalışılmaktadır.

Radyolojik incelemelerinizden elde edilen görüntüler dijital ortamda, tek bir merkezde toplanıp saklanmaktadır.

Kalite Politikası MGM dünya standartlarında hizmet sunan “Kaliteli Görüntüleme ve Tanı Merkezi” unvanını “Doğru Tetkik – Doğru Teşhis” becerisi ile oluşturmuş ve adının güven ile eş anlama gelmesini sağlamıştır.MGM bu durumunu muhafaza ederek hasta memnuniyetini arttırmak için aşağıdaki ilkeler doğrultusunda çalışır.

Sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmek ve kendini buna göre yenileyerek en kaliteli tıbbi görüntüleme ve tanı hizmetini en kısa sürede sunmak.
Tıbbi etik kurallarına uygun bir biçimde çalışmak.Tüm çalışanların katılımı ile Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.Hasta ve hasta yakını haklarını gözetmek.
 

 

Diğer Maltepe Hastaneleri