Malatya Devlet Hastanesi

Malatya / Malatya Merkez

Telefon:0(422) 444 56 34
Fax:0(422) 325 34 38
Adres:Özalper Mah. Turgut Özal Bulvarı No:4 44330
Website:www.malatyadh.gov.tr

Harita

Hastanemizde 75 poliklinik sayısı ile birlikte Göğüs, İntaniye, Dâhiliye, Psikiyatri, Plastik Cerrahi, Ortopedi, Nöroloji, Kardiyoloji, KBB, Göz, Cildiye, Üroloji, Fizik ve Rehabilitasyon, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Kanser ve Erken Teşhis Tarama Merkezi, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahi, GKDC, Kadın Doğum Servisleri mevcuttur. Ayrıca Cerrahi Yoğun Bakım, Hemodiyaliz, Kuvöz ve Koroner Yoğun Bakım hizmetlerini de vermekteyiz. Merkezi Laboratuar ve Patoloji Laboratuarıyla birlikte polikliniklerde her katta Kan Alma ve hızlandırılmış tetkik laboratuarlarımız mevcuttur. Hastanemiz 2004 yılı itibariyle otomasyon sistemine geçerek, ileri teknolojiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Varoluşumuzu hastalarımıza borçluyuz. Bu nedenle temel prensibimiz; çağın gerektirdiği şartlar altında ulaşabildiğimiz en güncel teknolojiyi kullanarak, en gelişmiş tıbbi cihazlar ve tedavi yöntemleriyle sürekli gelişmeyi öngören sağlık hizmetini sunarak, tüm birimlerimizde kalite yönetim sistemi duyarlılığını oluşturmak, hastalarımızda ve çalışanlarımızda bu duyarlılığın, gelişmişliğin ve ileriye dönük değişimin mutluluğunu yaşatmak amacıyla güler yüzle en iyi hizmeti sunmaktır.

Hedefimiz; bugün ve gelecekteki en iyi sağlık hizmetini vermek düşüncesiyle etkin, verimli, insani değerlerin bilincinde kendini sürekli geliştiren ve yenileyen çalışma sistemini kurmaktır.

Diğer Malatya Merkez Hastaneleri