Konur Cerrahi Tıp Merkezi

Bursa / Osmangazi

Telefon:(0224) 233 93 40
Fax:(0224) 233 93 46
Adres:Zübeyde Hanım Caddesi No: 12/1
Website:www.konur.com.tr

Harita

Teşhis ve Tedavi Merkezi, 2 Temmuz 1981 yılında 12 yataklı küçük bir hastane olarak hizmete girdi. Kuruluşumuz şu an Cerrahi Tıp Merkezi binası ile doktor ofislerinde ilkyardım ve diğer servis ekipleriyle beraber 24 saat hizmet vermektedir.

Cerrahi Tıp Merkezi ana binasında; 2 ameliyathane, 1 acil doğum salonu, 2 müdahale salonu, ilk yardım servisi, Bakteriyoloji ve biyokimya, Radyoloji, Ultrason, Mammografi, Odio ve Ürodinami laboratuarları mevcuttur. Doktor ofislerinde ise; EEG-EKG, Holter (Kardiyak-Tansiyon), Solunum fonksiyon testi, Biyokimya, Radyoloji, Ultrason, Kardiyoloji (Eko, Efor testleri) laboratuarları, ayrıca Algoloji (ağrı) ve akupunktur ofisi mevcuttur.

Konur,  dünya standartlarında sağlık hizmeti veren ve insana verdiği değeri, sunduğu kaliteli hizmetle gösteren bir kurumdur. 1991 yılında Türkiye'de ilk kez sağlık alanında Kalite Çalışmalarına başlamış, 1996'da yine Türkiye'de ilk kez TSE'nin 'Hastanelerde Laboratuar Yeterlilik Belgesini' almıştır. 1997'de Türkiye'de TS-EN-ISO 9002 Kalite Güvence Sistem Belgesi'ni alan 3. hastane olmayı başarmıştır. Haziran 1999'da kalite yönetim sistemini ISO 9001'e yükseltmiştir. Haziran 2002'de ise kalitesini bir kez daha belgelemiş ve TS EN 9001: 2000 versiyonunu Türkiye'de 2. sağlık kuruluşu olarak almıştır.

Vizyonumuz

2005 yılında tamamen kendine ait tesislerde Güney Marmara Bölgesi'nde çalışanları ve bölge halkınca tercih edilen; modern, güvenilir, kurumsallaşmasını ileri seviyelere ulaştırmış ve kaliteden ödün vermeyen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

İnsan hakları ve çevreye saygı çerçevesinde çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri ve bilgiyi, meslek ahlakını ve uluslararası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak Bursa ve yakın çevresindeki insanların ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini hasta ve yakınlarına emniyet hissi vererek ekonomik şekilde sunabilen; bilimsel bilgiyi öncü ve yenilikçi bir biçimde toplumun sağlık sorunlarının aydınlatılmasında ve çözümünde kullanarak sosyal sorumluluğunu yerine getiren sağlık hizmetleri kuruluşu olmaktır.

Diğer Osmangazi Hastaneleri