Kaman Devlet Hastanesi

Kırşehir / Kaman

Telefon:0(386) 712 25 30
Fax:0(386) 712 68 88
Adres:Kaman, Kırşehir 40300
Website:www.kamandh.gov.tr

Harita

Hastanemiz 1992 yılında 50 yatak kapasite ile faaliyete geçmiştir. 2004 yılında hayırsever bir vatandaşımız olan Neşet Alkan tarafından 514 metrekare ek bina yapılarak poliklinik hizmetleri yeni yapılan ek binada idame ettirilmiştir. Hastane yatak kapasitemiz 75'e çıkartılmış olup, 2008 yılında ise 669 metrekare oturum alanı ile yeni bir ek bina hizmete açılarak giriş katında poliklinik hizmetleri 1. ve 2. katları ise servis hizmetleri olarak kullanıma sunulmuştur. Hastanemiz bu hali ile 110 yatak kapasitesine çıkmıştır. D blok olarak daha önce kullanmakta olduğumuz poliklinik binamız ise diş protez merkezi olarak kullanıma açılmıştır.

MİSYONUMUZ
 

      Kurumsal gücümüzün kaynağı olan bütün çalışmalarımız ile, gelişen tıp ilmini takip ederek, farklı ekollerin uygulandığı modern, teknolojik cihazların kullanıldığı, hasta haklarına saygılı, sürekli fikir üreten, yeniliklere açık, güler yüzlü, profesyonel bir ekip ruhu ile, etik kurallarına uygun, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini sunmaktır.

VİZYONUMUZ

     Sağlık hizmetlerini etkin, verimli ve hakkaniyetle uygun bir şekilde organize ederek, hastanemizin hizmet kalitesini sürekli yükselterek, sağlık sektöründe tercih edilen seçkin bir hastane olmak.

 
 

Diğer Kaman Hastaneleri