İnterantalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Antalya / Antalya Merkezi

Telefon:0(242) 323 29 29
Fax:0(242) 323 25 00
Adres:Çağlayan Mh. Barınaklar Bulvarı No:42
Website:www.interantalia.com

 

Özel İnter Antalia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Diş Estetizm Hastanesi) güçlü ve geniş kadrosu, gelişmiş tıbbi cihaz ve donanım ve alt yapısı ile Antalya da 2006 yılından beri Almanya’dan Kazakistan’a Rusya’dan İran’a kadar geniş bir coğrafyanın insanlarına hizmet vermektedir.

İnterantalia diş hastanesi, görünümünden konumuna, altyapısından teknolojisine kadar, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Böylesine büyük bir adımda, tüm çalışanlarının her kademede, bizimle aynı ideali paylaşan uzman ekibimizin büyük katkısı vardır.

İnter Antalia Diş Hastanesinin amacı, hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. En ekonomik olarak, kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını temin etmek için; tüm hizmetlerimizi, insana değer veren, sıcak bir ortamda sunmaktayız.


Kurum Kültürümüz ;
Bizim için "hasta odaklı" yaklaşım, hastalarımızın ve yakınlarının istek ve gereksinimlerini doğru anlamakla başlar. Sürekli olarak izlediğimiz güncel gelişmeleri ve bilimsel araştırmaları, sunduğumuz tıbbi hizmetlere yansıtmaya çalışırız.

Kurumumuz ve çalışanlar olarak kendimize, yüksek ve iddialı hedefler belirleriz. Beklentilerimizi sürekli yükseltip ve mükemmeliyete ulaşmak için çaba sarf ederiz..

Felsefemiz; sadece diş problemlerinizi çözmek değil, aynı zamanda diş problemlerinin oluşmasını önlemektir.

Amacımız; ülkenizde yaptıracağınız diş tedavisini, daha iyi kalitede çok daha ekonomik fiyatlarda yapmaktır. Avrupa ülkelerindeki hastalar, protez ve dental implantlarını yaptırsalar da bu tedavi ücretlerini sigorta şirketleri karşılamadığı için kendisi ödemek zorundadır. Ancak hastalar diş tedavilerini Antalya’ da yaptıracak olursa, hem önemli miktarda tasarruf etmiş olurlar hem de unutamayacakları rüya gibi bir tatil yapmış olurlar.

Diğer Antalya Merkezi Hastaneleri