İlgi Hastanesi

İstanbul / Güngören

Telefon:(0212) 506 05 66
Fax:(0212) 505 57 17
Adres:Soğanlı Caddesi No: 77
Website:www.ilgihastanesi.com

Harita

Tarihçe

1999 yılında kurulan İstanbul Özel İlgi Hastanesi halkımızın tüm sağlık sorunlarını çözmek amacıyla 45 yatak, 3 ameliyathane, 3 doğumhane, yetişkin ve bebek yoğun bakım üniteleri acil servisi, tam donanımlı ambulansı ve tüm birimleriyle gece gündüz hizmet sunmaktadır.

Her türlü acil durum ihtiyacı için tam teçhizatlı ambulans ve acil müdahale ekibin bünyesinde bulunduran İlgi Hastanesi kuruluşundan buyana tümü branşlarında deneyimli ve uzman doktorlar ve güler yüzlü sağlık personeli tüm İstanbul halkına hizmet vermektedir.

2004 yılında yeniden yapılanmaya giden İlgi Hastanesinde gerek teknik donanım ve tıbbi cihazlar ve gerekse katlarda yapılan yenileme ve modernizasyon çalışmalarıyla daha profesyonel ve sağlıklı hizmet vermektedir.

Amaçlarımız

Hastanemizin temel amaçlarından biri, İstanbul'da yaşayan insanlarımızın karşılaştıkları sağlık sorunlarını, modern tıbbın tüm olanaklarını kullanarak çözümlemek ve bu konuda kentimizin en güvenilir sağlık kuruluşu olmaktır. Sadece teknoloji ve yeni yöntemler değil, eğitimli ve tecrübeli, yaptığı işe inanan, güler yüzlü kadrolar da önemlidir.

İlgi Hastanesi’nin tüm sağlık personeli ve diğer çalışanları, hastalar arasında hiçbir ayrım gözetmeden hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Her hasta bizim için özeldir ve hastanın memnun ayrılmasını sağlamak görevimizdir.

Misyonumuz

İlgi Hastanesi, hastalarının sağlıklarını her şeyden önde tutarak, yaşam kalitelerini arttırmak, sağlık hizmetlerini, hasta ve yakınlarına emniyet hissi verecek şekilde, en iyi biçimiyle sunabilmek için yola çıkmıştır.

Tüm hizmetlerinde "hasta ve hasta yakını memnuniyetini" ve "hasta haklarını" esas alan İlgi Hastanesi’nin temel prensibi her zaman için:

“Önce insan, önce ilgi, önce sağlık!” olmuştur.

Çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri, bilgiyi, meslek ahlakını ve uluslararası hizmet kalitesi standartlarını temel alan; bilimsel bilgiyi öncü, yenilikçi biçimiyle, toplumun sağlık sorunlarının aydınlatılmasında ve çözümünde kullanarak, sosyal sorumluluğunu yerine getiren sağlık hizmetleri kuruluşu olma hedefi, İlgi Hastanesinin en önemli misyonudur.

Vizyonumuz

İlgi Hastanesi çalışanları, sağlık kültürünün özünü oluşturan dürüstlük, güven, güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan, hasta ve yakınlarına hizmet verme bilincini taşımaktadır.

Bu amaç doğrultusunda İlgi Hastanesi,bölgesinde en kaliteli hizmeti veren kuruluş olmak için lider rolünü üstlenmiştir. Bu lider rolü hastanenin hedef bölgesi dışından da hasta kabul etmesini sağlamış ve her geçen gün artan ilgi ile bütün İstanbul’dan ve hatta Türkiye’nin birçok bölgesinden vatandaşların sağlıkla ilgili problemlerinde başvurdukları ilk adres olmuştur.

İlgi Hastanesinin hedefi, yaptığı işte en iyi olmak,hizmet verdiği toplumu ve insanlarını daha sağlıklı hale getirebilmektir. İlgi Hastanesi hizmet kalitesini bu amaç doğrultusunda daima geliştirmektedir.

İlgi Hastanesi, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerinde büyük atılımlarla yoluna devam etmektedir.

Diğer Güngören Hastaneleri