İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi

İstanbul / Kağıthane

Telefon:(0212) 320 10 43
Fax:(0212) 320 41 05
Adres:Darülaceze Caddesi Gürsel Mahallesi
Website:www.istanbulagizdis.gov.tr

Harita

Hastanemiz;

Şişli Etfal Hastanesi Diş Kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sağlık Bakanlığı’nın emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kurum haline gelmiştir.

26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane ilçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak değişmiştir.

5283 sayılı yasa gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden itibaren çalışan personeli ve demirbaş eşyası ile birlikte hastanemize nakledilmiştir.

Hastanemiz klinik hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve hekim seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemizde hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Muayene Entegre” sistemi ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Çağdaş uygarlık düzeyinde gelişmeleri yakından takip eden hastalarına ve yakınlarına en iyi hizmeti veren, birlikte çalıştığı firmalar ve kuruluşlar tarafından tercih edilen, ülkesinde ve kendi bölgesi içerisinde en itibarlı kurum olmak.

Misyonumuz

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, tüm çalışanların mesleki sorumluluk bilinciyle bilimsel temellere dayalı, imkânlar içerisinde ağız diş sağlığı hizmeti sunmasıdır.

Diğer Kağıthane Hastaneleri