Germencik Devlet Hastanesi

Aydın / Germencik

Telefon:0(256) 563 31 42
Fax:0(256) 563 37 91
Adres:Hıdırbeyli Mahallesi, Kaymakam Muharrem Kutlu Cad. No:1
Website:www.germencikdh.gov.tr

Harita

 Hastanemiz 1993 yılında yapılmış ve 28/01/1995 yılında faaliyete başlamıştır. Hastanemizin arsa alanı 15.970 m2 olup oturum alanı 1250 m2 dir. Hastanemiz bodrum katı ile beraber üç katlıdır.Toplam kapalı alanı 2.312 m2 dir.   Giriş katında Laboratuar, Röntgen, Acil Poliklinik, Genel Cerrahi Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Dahiliye Polikliniği,Solunum Fonksiyon Testi Odası(Emzirme Odası)KBB Polikliniği, Aile Hekimliği Polikliniği,Diş Poliklinikleri; Ameliyathane, Hasta Hakları ve Kalite Birimi ve İdari Birimler yer almaktadır. Birinci katta servisler, doktor odası, müdür odası,satın alma odası,hasta odaları,doğum salonu, hemşire odası, eğitim salonu ve eczane yer almaktadır.

  Bodrum katta eczane deposu, yemekhane, mutfak, ambar, morg, gasil hane, arşivler, kalorifer kazan dairesi, çamaşır hane, soğuk hava deposu, teknisyen odası ve mescit bulunmaktadır.

Kalite Politikamız

Gelişmiş tıbbi donanım ve eğitimli personel ile hastaların kendilerini güvende hissedebileceği, hasta haklarına saygılı bir ortamda; bilgili, güler yüzlü ve özveri ile çalışan uzman kadromuzla, kaliteden ödün vermeden, modern teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, sürekli iyileşen ve gelişen bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Hastane hizmetlerinde uluslar arası sağlık kalitesi standartlarını temel alıp, sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için, insanların ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini sunarak toplumun yaşam kalitesini yükseltmek.

Vizyonumuz

Germencik devlet hastanesinde birinci sınıf sağlık hizmetini, çağdaş teknolojik imkanlarla her yıl daha çok insanın hizmetine sunmak.

Diğer Germencik Hastaneleri