Fresenius Medical Care

İstanbul / Beykoz

Telefon:(0212) 335 72 00
Fax:(0216) 680 29 88
Adres:Rüzgarlıbahçe Mh. Cumhuriyet Cd. Hasoğlu Plaza No.39 Kat.7 34805 Kavacık / İstanbul
Website:
Misyonumuz
Fresenius Medical Care'in varoluş nedeni diyaliz alanında daha iyi yaşam kalitesi için gelecek odaklı yenilikler ve terapilerdir. Kronik böbrek hastaları için diyaliz ürünlerimiz ve tedavilerimizle dünya çapında lideriz. 200 ülkede 100.000 aşkın çalışanla global bir oyuncu olarak, en yüksek standardları oluşturuyoruz.

Stratejimiz, teknolojik liderliğimizi ve lider pazar pozisyonumuzu daha ileriye götürmektir. Geçmişteki dinamik büyümenin ardından Fresenius Medical Care'in gelişme potansiyeli önemli olmaya devam eder. Dünyada yaklaşık 2 milyondan fazla diyaliz hastası bulunmaktadır, bu sayı giderek yükselmiş ve tahmin edilebilen gelecekte artmaya devam edecektir. Uzmanlar yılda %6-7 artış tahmin etmektedirler. Bunun için bir neden, artan yaşam beklentilerinin bir parçasına bağlı olarak kronik böbrek yetmezliğinin dünya çapında daha sık görülmesidir.

Diğer bir neden birçok ülkedeki gelişmiş tıbbi bakımın çok daha fazla insana diyaliz tedavisi ile devam eden bir hayat sunmasıdır. Yaşamaya değer bir gelecek çin onlara bilgimizi ve tecrübemizi sunuyoruz.
 
Vizyonumuz
1960 larda kronik böbrek yetmezliği tanısı konulan insanların gelecek için çok az umudu vardı. Bugün, yenilikçi teknolojiler ve tedavi kavramlarına bağlı olarak, diyaliz hastaları büyük oranda normal yaşamlarına devam etmektedirler. Şirketimizin buna çok katkısı olmuştur.

Hizmet ettiğimiz insanlara değerli bir yaşam yaratmak bizim için sadece bir iş olmaktan çok ötedir. Sağlık sektöründe global bir oyuncu olarak, hastalarımıza ve ortaklarımıza olduğu kadar işimizin doğasında var olan sorumluluklarımızın farkındayız. Bu da güvenilirlik değerini göstermektedir.

Burada karşılıklı güven başarılı bir geleceğin bütünsel bir parçasıdır. Biz geleceğe baktığımız için, şirketimizin büyümesi kararlılığı ile ve hastalarımız, hissedarlarımız ve çalışanlarımız için tecrübe ve inançla çalışıyoruz.
Yönetim Politikamız

Bizim bütün çabamız insanlığın sağlığı ve rahatı içindir. Bizim bu amacımız, küresel strateji olarak , etkin diyaliz hizmetinin, BioAdequacy™ yaklaşımı ile birleştirilmesi sonucunda gerçekleşebilir.

Bizler,

  • hastalarımıza,
  • çalışanlarımıza,
  • ortaklarımıza,
  • tüm topluma karşı

sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu geniş kapsamlı sorumluluğu gerçekleştirebilmek için hepimiz aşağıda dört ana başlık altında belirtilen kalite amaçlarıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

Bu sorumluluk, entegre bir kalite yönetim sisteminin yürütülmesi, korunması ve yine bu sistemin etkinliğinin devamlılığının sürdürülmesi ile gerçekleşebilir.

HASTALARIMIZ İÇİN,
Amacımız kronik böbrek hastalarının yaşam süresini uzatmak ve renal hastaların yaşam kalitesini arttırmaktır.

ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN,
Amacımız kalifiye elemanlar ile çalışmak ve onların profesyonel açıdan ilerlemesini sağlamaktır.

ORTAKLARIMIZ İÇİN,
Amacımız şirketimizin devamlılığını sağlamlaştırmak ve bunun sonucunda ortaklarımıza makul ve cazip geri dönüşümler sağlamaktır.

TOPLUM İÇİN,
Amacımız değişik sosyal sorumluluklarımızı savunmak, yasal gereklilikleri ve güvenlik standartlarını izlemek ve çevremize katkıda bulunmaktır.

Diğer Beykoz Hastaneleri