Özel Küçükyalı Delta Hospital

İstanbul / Maltepe

Telefon:0(216) 489 76 00
Fax:0(216) 489 76 30
Adres:İdealtepe Mahallesi Akgüvercin Sokak No: 4 Küçükyalı
Website:www.deltahospital.com.tr

Harita

Gerek sağlıklı halini koruma gerekse herhangi bir sağlık problemini çözümleme bilinciyle bir sağlık kuruluşuna gelen her bireyin, temel beklentilerini, en üst düzeyde karşılamak amacıyla kurulmuştur. Aynı zamanda çalışanlarının da mutluluğunu önemseyerek hizmet vermeyi hedeflemiş ve bu anlayışla 2000 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen gün alandaki tüm yenilikleri takip ederek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Toplam 6000 m2 kapalı alanda, 45 yatak, 35 oda, 3 lüks suit oda, en son teknolojilerin kullanıldığı 4 yataklı ameliyathane, 8 yataklı Erişkin Yoğun Bakım, 12 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım, 24 saat açık tam donanımlı laboratuar ve radyoloji ünitesi, 24 saat hizmet veren temel branşlar ve acil ünitesine sahip hastaneniz, hemen hemen bütün branşlarda hizmet vermektedir; kalitesini geliştirerek hizmet vermeye de devam edecektir.

Misyonumuz

Etik değerlere bağlı, hasta haklarını gözeterek ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, güvenilir, kolay ulaşılabilir ve ekonomik sağlık hizmetini sunmaktır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde hasta memnuniyetini, saygınlığı ve güveni temel amaç edinmiş bir hastane olmaktır.

Diğer Maltepe Hastaneleri