Batı Anadolu Central Hospital

İzmir / Bayraklı

Telefon:0(232) 341 67 67
Fax:0(232) 341 68 68
Adres:1644 Sokak No: 2/2
Website:www.centralhospital.com.tr

Harita

Sağlık; sevgi, bilgi ve güvenle kazanılır. Teknoloji hizmet kalitesini, güler yüz ise hasta memnuniyetini arttırır. Sizlere sunduğumuz sağlık hizmeti, uluslararası bir kurum tarafından her yıl denetlenmektedir. Kalite belgesi sahibi tam teşekküllü özel hastaneyiz (ISO 9001-2000). Central Hospital, yurtiçi ve yurtdışı bilimsel tıp dergilerinde son 3 yılda en fazla bilimsel yayın yapan özel hastanedir.

Batı Anadolu Sağlık Grubu, devletimize ve milletimize karşı sorumluluğunun bilincindedir. Central Hospital, Ege bölgesinde son 4 yıldır sağlıkta vergi rekortmenidir. Devletten ve milletten aldığını tekrar yatırıma dönüştürmektedir. Bünyesinde 650 kişiyi istihdam etmekte, yaklaşık 2000 kişiye iş alanı sağlamaktadır.

Batı Anadolu Sağlık Grubu personelinin her biri birer halkla ilişkiler uzmanıdır. Hizmet verdiği hastasının gerçek patronu olduğunun bilincindedir. Tek Amacı; koşulsuz hasta memnuniyetini sağlamaktır.

Hastalarımız, dışarıdaki gönül elçilerimiz ve kendi çevrelerinde bizim temsilcilerimizdir. Çünkü biliyoruz ki; Hastanemizden mutlu ayrılan her hasta bizi sevdiklerine tavsiye edecektir. İşte bu anlayış, Batı Anadolu Sağlık Grubu bünyesindeki sağlık kurumlarını halkımızın gözünde yükseklere taşımaktadır.

Çeşme Central Park Hotel, saplık turizmi ile hem tedavi hem tatil hizmeti vermektedir. Özel ve Resmi kurum hastaları bu hizmetten de ücretsiz yaralanabileceklerdir.

Batı Anadolu Üniversitesi kuruluş aşamasındadır ve her yıl 3000 öğrenciye  eğitim verecektir.

Türkiye'yi ve insanları çok seviyoruz. İyi olmak yetmez. Koşulsuz sevgiden evrensel bilgiye ulaşmak için çalışıyoruz.

Diğer Bayraklı Hastaneleri