Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Antalya / Antalya Merkezi

Telefon:0(242) 324 98 98
Fax:0(242) 324 98 78
Adres:Fener Mh. Bülent Ecevit Blv. No:58 Muratpaşa - Antalya (Laura AVM den eski Özgürlük Bulvarına devam
Website:www.dent.com.tr

    AntModern
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hastamız bize gelerek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimini seçmişlerdir. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye ederek ne kadar güvenli ve kaliteli olduğunu kanıtlamıştır.
Antalya’da özel diş klinikleri oldukça fazla olduğundan hastalar kime, nereye hangi diş hekiminin profesyonel ve tam teşekkürlü malzemeler kullandığını bilmediğinden diş hekimini seçmekteki kararı zor olmaktadır. Tecrübelerimize ve hastalarımızın bize anlatımlarındaki olumsuzlukları dinlediğimizde uzman bir diş hekiminin ne kadar önemli olduğunu daha da iyi anlamamızı sağlamıştır. AntModern hekimleri hastalarına tedaviye başlamadan önce ne gibi aşamalardan geçeceğini ve hangi tedavi metotları uygulayacağının bilgisini verir. Uzmanlarımızın bu hizmet yöntemi, hastalarımızın sağlıklarını huzur içinde bizlere emanet etmelerine imkân sağlamaktadır.

Eski metotların ve kullanılan teknolojinin ne kadar ağrı verici olduğu bilinmektedir. Artık böyle metotlar çağın çok gerisinde kalmıştır. Bugünün teknoloji imkânlarını kullanan hekimlerimiz birçok diş hastalıklarını ağrısız ve kusursuz yok ederek en zor hastalıkları tedavi ederek sağlıklarına kavuşturmaktadır.

Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 4 ay süresince isteyen herkese ücretsiz diş muayenesi olanağı sunacak. Ağız Sağlığı kampanyası ayları 1 Haziran 2012 tarihinde başlayacak ve 1 Ekim 2012 tarihine kadar devam edecek.

Tüm Antalyayı kapsayan Ağız Sağlığı kampanyası boyunça dişlerinizi diş hekimlerimize ücretsiz kontrol ettirebilirsiniz.İsteyen herkes Antmodern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden randevu alarak ücretsiz ağız ve diş muayenesi olabilecek.

AntModern, tüm diş alanlarında hizmet vermektedir. Antalya’da çoğu hastamız bize gelerek bir ömür boyu sürecek aile diş hekimini seçmişlerdir. AntModern uzmanlarını yakınlarına, arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye ederek ne kadar güvenli ve kaliteli olduğunu kanıtlamıştır.
Antalya’da özel diş klinikleri oldukça fazla olduğundan hastalar kime, nereye hangi diş hekiminin profesyonel ve tam teşekkürlü malzemeler kullandığını bilmediğinden diş hekimini seçmekteki kararı zor olmaktadır. Tecrübelerimize ve hastalarımızın bize anlatımlarındaki olumsuzlukları dinlediğimizde uzman bir diş hekiminin ne kadar önemli olduğunu daha da iyi anlamamızı sağlamıştır. AntModern  hekimleri hastalarına tedaviye başlamadan önce ne gibi aşamalardan geçeceğini  ve hangi  tedavi metotları uygulayacağının bilgisini verir. Uzmanlarımızın bu hizmet yöntemi, hastalarımızın sağlıklarını huzur içinde bizlere emanet etmelerine imkân sağlamaktadır.

Eski metotların ve kullanılan teknolojinin ne kadar ağrı verici olduğu bilinmektedir. Artık böyle metotlar çağın çok gerisinde kalmıştır. Bugünün teknoloji imkânlarını kullanan hekimlerimiz birçok diş hastalıklarını ağrısız ve kusursuz yok ederek en zor hastalıkları tedavi ederek sağlıklarına kavuşturmaktadır.

1 - Ağrısız diş tedavisi
; AntModern hekimleri için hastalarının rahatlık ve konforu açısından çok önemli olduğu bilinmektedir. Hastalarımıza hangi tedavi şekli uygulanacağı bilgisini vermenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hekimlerimizin hastalarla konuşarak kişiye özel metotlar uygulayarak hangi malzemelerin kullanılacağı karşılıklı konuşularak sağlanır. İşimizi severek ve istekli yapıyoruz. Hastalarımız merkezimizden çok mutlu ayrılıyorlar.

2 – Her hastaya ayrı yaklaşım; İnsanlar yapı itibarı ile ne kadar benzese de aslında çok farklıdır. Diş yapıları da böyledir. Parmak izi nasılsa diş yapıları da o kadar benzersizdir. Her hastaya özel yaklaşımın ne kadar faydalı ve iyi sonuçlar verdiği kanıtlanmıştır. Protez, estetik çalışmaları, implantlar, ortodonti, vb çalışmalarda bu yöntemin ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Eminiz ki, merkezimizdeki uzmanları seçtiğinizde doğru karar vermiş olacaksınız.

3 –
Hastalık henüz vuku bulmadan kontrol için belirli aralıklarla muayene olunması sağlık ve erken teşhis açısından önemlidir. İnsanlar genelde diş ağrısı hat safhaya ulaştıktan sonra hekime başvururlar. Böyle bir davranış şekli ileride sorunların daha da çok büyümesine neden olur. Diş bakımı bu nedenle çok önemlidir. Diş sağlığınızı korumak için diş fırçası, gargara, diş ipi vb malzemelerin kullanımı hakkında kliniğimize başvurup uzmanlarımız tarafından bilgi alabilirsiniz.

4 – Aile diş hekimi. Aile diş hekiminin avantajını yurt dışında daha erken anlaşılmıştır. Yılladır aynı hekimin hastayı takip etmesi o hasta hakkında daha çok bilgi sahip olmasına, hastalığın gelişimi ve çözümü hakkında yardımcı olur. Yıllardır aynı diş hekimi tarafından muayene olan hasta, zamanla aile diş hekimiyle önemli bir bağ oluşmaktadır. Bu bağ, hastanın diş hekime olan güvenini pekiştirmektedir.
AntModern Merkezi, hamile kadınlar için aktif gelişim sağlamaktadır. Diş hekimi hamilelik esnasında dişin tedavi özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Böyle kritik dönemde, kadının vücudunda meydana gelen değişiklikler için farklı yaklaşımlar, özel ürünler ve özel tedavi teknikleri kullanılmaktadır.


Hastalar doktorlara neden öfkelenir? Böyle bir soru aklınıza geldiğinde cevabı ortadadır. Sadece sorunu çözmek yeterli değildir, aynı zamanda estetik görünümü ve güzelliği bozmadan yapılması gerekir. Modern dünyada güzel gülümseme ve sağlıklı dişler, imaj yaratmanın önemli bir parçasıdır. Sağlıklı ve güzel dişler; özgüveni, mutluluğu ve pozitif enerjiyi pekiştirir.
Kusursuz stil, güzel gülümsemeyi beraberinde getirir. İnsanlardan ilk izlenim edinmek için, gülümsemesine bakmalıyız. Bir atasözü şöyle der "İlk izlenim için ikinci bir şans yoktur”. AntModern doktorları bunu çok iyi bilmektedirler. Merkezimizde sağlıklı ve güzel diş estetiği için, profesyonel doktorlarımız elinden geleni yapıyorlar. Diş sağlığınızı ve güzelliğinizi korumak için AntModern’i arayın.
Diş merkezimizin temel amacı sağlıklı ağız yapısı sağlayarak güzel gülümsemedir.
Tüm bunları söylerken demek istediğimiz şu:
Çeşitli uygulama ve tedaviler sunan Merkezimiz AntModern, size her konuda, en uygun hizmeti verebilmek için geniş hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Merkezimizin ana dalları:

- Oral diagnoz
- İmplantoloji
- Kozmetik Diş hekimliği (Lamineyt kaplama)
- Tedavi
- Cerrahi
- Protez
- Ortodonti (Braket tedavisi)
- Hijyen
- Beyazlatma

Hakkımızda daha detaylı bilgi alabilmek için bizi ziyaret edebilirsiniz. Adresimiz: Antalya, Bülent Ecevit Bulvarı No 58.

AntModern - Antalya ve ilçelerinde oldukça popüler bir merkezdir. Her türlü diş ile ilgili problemleri, kusurları ve hastalıkları çözebilir. Merkezimizin çalışma saatleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Randevu almak yada danışmak için 0090 242 324 9898’i arayın.
AntModern size her zaman yardımcı olacak ve tedavi ile ilgili tavsiyelerde bulunacaktır. Bunun en büyük kanıtı kliniğimizden çıkan mutlu ve güler yüzlü hastalardır. Adresimiz: Antalya, Bülent Ecevit Bulvarı No 58. Havaalanına 10 dakika uzaklıktadır. İlgili, kibar personelimiz ve uzman doktorlarımızla sizleri beklemekteyiz. Kapımız her zaman açıktır.

Diğer Antalya Merkezi Hastaneleri