Özel Afiyet Hastanesi

İstanbul / Ümraniye

Telefon:(0216) 344 89 00
Fax:(0216) 344 89 06
Adres:Namık Kemal Mahallesi Sütçü Caddesi Numara 8 Santral Durağı
Website:www.afiyethastanesi.com

Harita

Hastanemiz, İstanbul'un Anadolu yakasında Ümraniye sınırları içerisinde bulunmaktadır. Hastanemiz faaliyetine 12 yıl önce poliklinik olarak başlamış, kısa zaman içerisinde Ümraniye'nin ilk özel hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

Amacımız, insanlara sağlık hizmetini, evrensel kuralları içersinde, güvenli toplum değerlerine saygılı bir biçimde ve makul ücretlerle sunmaktır. Personelimiz mutlak hasta memnuniyeti ve toplam kalite anlayışı ilkeleri doğrultusunda şevkat ve güler yüzle hizmet vermeye devam etmektedir. Bu alandaki başarımızın göstergesi de kurumumuza halkımızın sürekli artan ilgisidir.

Hastanemizde, projelerimizi tamamladığımızda iki katına ulaştıracağımız hali hazırda her türlü konforu bulunan 22 hasta yatağımız mevcuttur. Hasta odalarımızda merkezi oksijen sistemi, televizyon, telefon, 24 saat sıcak su gibi donanımlar mevcuttur.

Bütün tıbbi donanımların bulunduğu 2 ameliyathanemizde, tüm teknolojik imkânlar kullanılarak;

Genel Cerrahi, Üroloji, Ortopedi, Göz, K.B.B, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin Cerrahi branşlarında her türlü ameliyat yapılmaktadır.

Ayrıca tam donanımlı doğumhanemiz de doğum ve diğer müdahaleler yapılmaktadır.

Bebek odamızda, Küvöz - Fototerapi - Kan değişimi ve konu ile ilgili diğer hizmetler verilmektedir.

Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitemiz 2 küvöz ve 2 ventilatör cihazı ile hizmete girmiştir. 1 adet Transpont küvözümüz mevcuttur.

Poliklinik hizmeti ünitelerimizde; Acil, K.B.B, Göz, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Ortopedi, Üroloji, Diş, Dahiliye, Cildiye, Psikolog, Çocuk Psikiyatri, Psikiyatri Diyetisyen, Çocuk, Plastik Cerrahi, Beyin Cerrahi hizmetleri verilmektedir.

Laboratuarlarımızda; Mikrobiyoloji, Patoloji, Biyokimya, Hematoloji, Seroloji gibi tetkikler yapılmaktadır.

Özel Afiyet Hastanesi'nde 24 saat kesintisiz her türlü acil ve rutin poliklinik hizmetleri, diş tedavi hizmetleri, Mamografi, Doppler, Ultrason, tıbbı tahlil Laboratuar hizmetleri, Röntgen mesleklerinde uzman kadrolar tarafından sunulmakta olup tüm bilgiler bilgisayarlarla takip edilmektedir.

Hastalık ve beraberinde gelen hastane dönemi insanlarda kabus oluşturacak kadar korkuya sebep olur. İnsana saygı, sevgi ve şefkati esas almış kadrosu ile hastalarına devalar sunan "Özel Afiyet Hastanesi" ayrıcalıkla bir sağlık kurumudur. Bu nedenle hastalarımız korkarak değil güvenle hastanemize gelmektedirler.

Diğer Ümraniye Hastaneleri