Zayıflayınca Zengin Olan Kadın Yılda 2 Milyon TL Kazanıyor

Terri Ann Nunns, 32 yaşında ve kilo vermek onu sadece daha çekici ve öz güvenli bir kadın yapmadı. Çünlü Nunns, kendi kilo verme yöntemi üzerinden para kazanarak zengin oldu.

Terri Ann Nunns, 32 yaşında ve kilo vermek onu sadece daha çekici ve özgüvenli bir kadın yapmadı. Nunns, kilo vermesiyle birlikte zengin oldu çünkü o kendi kilo verme yöntemi üzerinden para kazanmaya başladı.

1 YILDA 44 KİLO ALDI

Genç kadın bundan 11 yıl önce 2005 yılında ikiz çocuklarını doğurdu ancak çocuklarından biri doğduktan sonra hayatını kaybedince üzüntüsünü bastırmak için kendisini yemeye verdi. Ardından üçüncü çocuğu dünyaya geldi ve o henüz 11 aylıkken bu sefer de eşi onu terk etti ve ayrıldılar. Boşandıktan sonra daha da kilo alan 2 çocuk annesi zor günler geçirmeye başladı. 1 yıl içinde 44 kilo alan Terri Ann Nunns, 2011 yılında ikinci eşi Michael ile tanıştı ve zayıflamaya karar verdi. Diyet, fitness üzerine geniş kapsamlı bir araştırma yapan Nunns, diyetinde başarılı olup düzgün bir fiziğe kavuştu.

500 BİN STERLİN'İNDEN DAHA FAZLA KAZANIYOR

Bunu işe dönüştürmeye karar veren Terri, şimdi bu sayede yılda 500 bin İngiliz Sterlin'inden yani 2 milyon Türk Lirası'ndan daha fazla para kazanıyor.

Kişiye özel zayıflama önerileri verdiği internet sitesinin şu anda 53 bin üyesi var.