Vajinoplasti Operasyonları Estetik İnternational'da Çok Kolay!

Genellikle doğum yapan kadınların yaşadığı vajina gevşekliği ve sarkması sorunu, Estetik International'da basit bir müdahaleyle tedavi edilebiliyor.

Kadınlar, bebeklerini sezaryen yerine normal doğumla dünyaya  getirmek istiyorlar. Ancak, bazı kaygılar yüzünden son kararlarında mecburen sezaryene dönüyorlar. Bu kaygılardan bir de normal doğum sonrasında vajinada yaşanacak gevşeklik ve sarkma hâli. Çiftlerin cinsel hayatını olumsuz etkileyen bu durum, kadınların vücutlarından mutsuz olmalarına ve buna paralel olarak özgüvensizliğe de yol açıyor.
Estetik International'ın kurucusu ve Operatör Doktor Bülent Cihantimur, doğum sonrasında kadınların yaşadıkları bu sorunun çaresinin gayet basit olduğunu belirterek, basit bir jinekolojik müdahaleyle sorunun kökten tedavi edildiğini belirtiyor. "Vajinoplasti" adı verilen ve vajinanın onarılıp yenilenmesi amacıyla yapılan tıbbi müdahale ile kadınların vajinal kaslarının toparlandığını ifade eden Cihantimur, böylece çiftler arasındaki cinsel uyumsuzluk ve tatminsizlik gibi sorunların da ortadan kalktığını, yaptığı çok sayıda operasyon içinde en mutlu hastalarının bu operasyonu yaptırarak hayatlarını gerçekten değiştiren kararlı kadınlar olduğunu söylüyor.
Dr. Cihantimur, konuyla ilgili olarak şunları bilgileri de ekliyor: "Vajinoplasti veya daha basit ifadesiyle vajina sıkılaştırma ve toplanması işlemi, esas olarak, vajina iç duvarlarını ve dokuları yeniden şekillendirilerek daha sıkı bir vajina yapısı yaratmayı ifade ediyor. Vajina, başta doğum gibi sebeplerle veya doğuştan gevşek olabiliyor.
Bu gevşeklik de hem estetik hem de cinsel sorunlar yaratıyor. Estetik International'da bu sorunu, uygulaması kolay, riski bulunmayan bir yöntemle çok kısa sürede ve kesinlikle iz bırakmadan tedavi ediyoruz."
Estetik International Hakkında
1999'da Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından Bursa'da kurulan Estetik International, mükemmeli hedefleyen tıbbi ve bilimsel yaklaşımı benimsemiş olup en son teknolojik cihazlarla donatılmış şubeleriyle hastalarına ihtiyaç duydukları estetik müdahaleleri yapan bir tıp kurumudur. En büyük yatırımını akademik bilgiye yapan Estetik International'ın hekimleri, her yıl dünyada ve Türkiye'de düzenlenen akademik toplantılara katılarak meslekî bilgilerini geliştirmektedir.
 


İlgili Sağlık Konuları