Öğretmenlere Saç Müjdesi

Adem&Havva Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi, öğretmenlere "indirimli saç ekimi" fırsatı sağlıyor.

Saç ve saçlı deride yaşanan problemlere karşı tedavi seçenekleri ve analizleri sunan Adem&Havva Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi, Öğretmenler Günü vesilesiyle, öğretmenlere "indirimli saç ekimi" fırsatı sağlıyor. Fırsattan yararlanan öğretmenler, saçlarına 31 Aralık 2012 tarihine kadar % 25 indirimli fiyatlarla kavuşabilecek.

Adem&Havva Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi, kampanya kapsamında, Türkiye'de ilk kez uygulanan ve saçlar tamamen kesilmeden ekim işlemine olanak veren "No Cut" yöntemini öğretmenlerin hizmetine sunacak. Saçta işlem yapılan bölgenin dışarıdan fark edilmemesini sağlayan No Cut yönteminden faydalanan öğretmenler, derslere kısa saçla girmekten kurtulacak.

Adem&Havva Saç Ekimi ve Estetik Danışmanlığı Merkezi ekibi, saç ekimi, saç mezoterapisi, saçlı deri dokusu ve içindeki saç köklerinin onarılması, yenilenmesi ve güçlendirilmesi (PRP yöntemi), ozon saç terapisi, oksijen tedavisi ve medikal tedaviler konusunda hizmet sunuyor. Deneyimli plastik cerrah, dermatolog ve medikal hekimlerden oluşan tecrübeli kadrosu ve üstün fiziksel donanımla hizmet veren merkez, saç analiziyle hastanın saç ekimine uygunluğu konusunda gerçekçi ve tam bilgiler veriyor. Hasta saç ekimine uygun değilse veya ekim dışında başka bir tedavi isteniyorsa; saç mezoterapisi, PRP yöntemi, ozon saç terapisi, oksijen tedavisi ve medikal tedaviler öneriliyor. Merkez, katıldığı uluslararası toplantılarda ülkemizi sağlık turizminde başarıyla temsil ediyor ve saç ekimi alanında yenilenen


teknolojileri, anında Türkiye'de uyguluyor.

 

İlgili Sağlık Konuları