Menstrual Kabı İçinde Unuttan Genç Kız, Sevgilisine Rezil Oldu

Erkek arkadaşıyla ilişkiye giren genç kız, sevgilisinin fark etmesiyle 14 gün boyunca vajinasında kalan plastik parça yüzünden rezil oldu.

Kadınlar arasında hızla yayılan menstrual kap kullanımı beraberinde bir çok soru işaretini de getiriyor.

MENSTRUAL KAP ZARARLI MI!

Bu sorular aklımızda dolaşırken, menstrual kap kullanımı hakkında gelen bir akıllardaki bu soruları daha da arttırdı.

İşte Uterinestench takma isimli kadının korkunç hikayesi:

"İÇİNDE BİR ŞEY VAR"

"Erkek arkadaşımla yıldızların altında uzanıyorduk ve çok uzaklara gitmeden önce geçirdiğimiz son geceydi. Birlikte olmak üzereyken bana "İçinde bir şey var" dedi. Ona hayır deyip devam etmesini söyledim. Ancak bana " Bir şey var, plastik bir şey hissediyorum" dedi.

"SEVGİLİM KUSMAMAK İÇİN KENDİNİ ZOR TUTTU"

Bir anda kan damarlarımdan çekildi. 2 hafta önce reglim bittiğinde menstrual kabı çıkarmayı unuttuğumu hatırladım. 12 saatten daha uzun süre vajinada kalmaması gereken menstrual kabım 14 gündür içimde duruyordu. Erkek arkadaşıma çıkarmak için yardım etmesini söyledim. Ortaya yayılan koku çürük yumurta ve lağım kokusunun birleşiminden bile daha iğrençti. Sevgilim kusmamak için kendini zor tutuyordu. Temizlenmek için tuvalete gittiğimde sevgilim de yardım etmek için peşimden geldi. Temizlenmeye çalışırken içeride biriken tüm tortu bir anda erkek arkadaşımın bacağına düştü. Ve elbette bu olaydan sonra beklendiği gibi koşarak eve gitti."